Poblem se sluchatky Iphone 5

Od: Datum: 27.10.13 08:00 odpovědí: 3 změna: 27.10.13 12:23

Dobry den, chci se zeptat na jednu vec, mam doma jedny nove sluchatka earpod a jedny pouzivane, vcera jsem zkousel ty nove a kdyz jsem je pripojil k iphonu byla hudba starsne ticha a hlas nebyl slyset v pisni vubec, hned potom jsem zkusil ty starsi, ktere hraly normalne...nicmene dnes jsem zkousel ty nove znovu a hraji normalne...nevite v cem byla chyba jestli v iphonu nebo ve sluchatkach? Diky za odpoved.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.10.13 08:30

Dobrý den, pokud jste opravdu nikde nic nenastavoval a pouze měnil sluchátka, které jsou jinak stejného druhu, tak snad byl někde špatný kontakt (v konektoru=?). Zkuste při poslechu na nové sluchátka mírně pohybovat tím konektorem, jestli se bude zvuk měnit. Případně prohmatávat i ten kabel, jestli není nalomený. Zdravím!

doplněno 27.10.13 08:46:

Ano, myslím, že problém byl ve sluchátkách nebo ve špatně zasunutém konektoru - nebyl tam správný kontakt.

A stereo efekt byl správný nebo to hrálo jen na jedno ucho?

Ohodnoceno: 0x

Od: proki
Datum: 27.10.13 08:42

Takze v Iphonu problem neni ano? No prave ty nove uz druhy den jely normalne, a jak rikate nic jsem nenastavoval nemenil jen jsem hned zkusil ty druhe stejneho druhu a ty hraly normalne, kdyby byl poskazeny jack v Iphonu tak by asi blbly oboje...

Od: proki
Datum: 27.10.13 12:23
Ano stereo efekt byl spravny hrala hudba akorat proste potichu a nebyl slyset hlas...obe sluchatka hrala stejne...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.