Nokia Lumia 610 - jak přenést kontakty

Od: Datum: 21.10.13 08:13 odpovědí: 1 změna: 21.10.13 19:05

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak přenést kontakty z telefonu. Mám telefon Nokia Lumia 610 a potřeboval bych veškeré kontakty přenést do nového telefonu Samsung Galaxy xcover 2. Když jsem se pokoušel kontakty uložit na sim karu a jen ji přendat, tak mi telefon oznámil, že pamět na sim kartě je malá a všechny kontakty se tam nevejdou. Může mi někdo prosím poradit přesný postup, jak kontakty dostat z Nokie, třeba do pc a potom z pc do nového Samsungu? Předem moc děkuji a prosil bych popsat postup pro blbé (občas mi to déle trvá, než něco pořádně pochopím) ). P.S. Nebo i jak si kontakty zazálohovat do PC?

doplněno 23.10.13 07:57:

Ještě bych doplnil jednu otázku. Jak importuji kontakty z mobilu na papír?Třeba do exelu? Mám v PC program zuno, ale nevím jak všechny kontakty uložit do exelu. Děkuji moc Kina.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: michalkoudela*
Datum: 21.10.13 19:05

Přenést kontakty můžete pomocí aplikace http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/sd%C3%ADlen%C3%AD-kontakt%C5%AF/feb55f4c-1e2d-497e-b1ee-fce04a9a11ae přes Bluetooth. Jen je problém, že to jde posílat po jednom. Takže co nejvíc kontaktů na SIM a ty zbývající přes tuhle aplikaci ;)

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.