Chybná instalace ovladače pro MT 65xx Android

Od: Datum: 14.10.13 18:56 odpovědí: 6 změna: 15.10.13 15:57

Dobrý den, při rootování Lenova A660 jsem narazil na problém. Nemůžu nainstalovat ovladače pro Android. Platforma MT65xx. Když jsem to zkoušel na ntb, tak to taky nešlo napíše to: Systém windows nemůže najít software ovladače vašeho zařízení. Nejspíš bdue chyba někde v telefonu. Ale nejsem si jistý. Budu vděčný za každou odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.13 19:02

On ten windows toho pro android moc nehledá...

Zkuste si ovladač vyhledat sám a nenechte se odradit,pokud se nedaří napoprvé,já minulý týden rootoval asi den a půl... Ale povedlo se.

doplněno 14.10.13 19:03:

Ještě dotaz,jakou verzi androida tam máš? A jakým programem rootuješ?

Ohodnoceno: 0x

Od: finelf
Datum: 14.10.13 20:02

Mám unlock root, ale o ten nejde. Jde o to, že nemůžu nainstalovat ty ovladače. Stahoval jsem je snad ze všudyma. Android mám 4.0.4.

Datum: 14.10.13 20:07

No,jde i o ten program.Protože při použití např. "Framaroot" lze dělat root i bez počítače.

Zkus si vygůglit o Framarootu více,je to jednoduché,snad dvě kliknutí.

Seznam podporovaných zařízení najdeš na www.xda-developers.com

doplněno 14.10.13 20:09:

jaký máš oper.systém na počítači? nemůžeš ty ovladače nainstalovat na comp nebo se ti po propojení usb kabelem nenainstalují na telefon? Máš povolen režim ladění USB?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.10.13 20:37

mám win 7x64. nejdou nainstalovat na počítač. řežim ladění povolený mám. ten framaroot zkusím zítra. pak napíšu. zatím díky moc:)

Datum: 15.10.13 15:54

Zjistil jsem, že když ej telefon vypnutý, tak ve správci zařízení se jmenuje Lenovo A660 a jdou nainstalovat ovladače, jenže když jej zapnu, tak se zobrazí jako MT65xx Andoid Phone a ovladače už nainstalovat nejdou. A žádný rootovací program ho nevidí. Nevíte co s tím?

Datum: 15.10.13 15:57

Ten framaroot nepodporuje můj telefon.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.