Jak otočit video z mobilu?

Od: Datum: 13.10.13 10:45 odpovědí: 7 změna: 27.02.14 13:32

Dobrý den prosím poraďte mi někdo jak se dá otočit video z mobilu o 90 stupňů stejně jako se otáčejí fotky. Když to nahraju do PC tak některá videa jako leží podle toho jak jsou nahrána do mobilu. Předem děkuji za info Oťas

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lojzo*
Datum: 13.10.13 11:10
pokial to chces len prehravat o 90° tak ti staci prehravac myslim aj kmp player to dokaze, ale uloz to video tak tak to jedine nejaky video converter treba pozriet na nete..
Stiahni si
free video flip and rotate
to by ti malo aj ukladat video v spravnom otoceni ako len budes chciet.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.10.13 14:16
Jen na okraj. Vsimnul jsem si že youtube to otáčí automaticky, docela mě to překvapilo. ;)

Datum: 13.10.13 16:32
Ohodnoceno: 2x

Od: bmbx®
Datum: 13.10.13 17:03

psal jsem, že to umí jakýkoliv videoeditor a protože jsem si dovolil napomenout tazatele, že mu zbytečně tečou nervy, byl jsem smazán i s tazatelovými poznámkami o kecech :-D

Od: otas®
Datum: 13.10.13 18:14

Jo tak to je přesně ono co jsem potřeboval prostě poradit seš frajer a patří ti můj dík. Tak ještě jednou tobě PRAIVO děkuji za pomoc

Datum: 14.10.13 15:58

Asi píšu pozdě, ale taky to umí "FreeVideoFlipAndRotate" Je volně ke stažení.

doplněno 14.10.13 16:00:

*hi* Ech... přehlíd jsem, že to bylo poraděno už v první odpovědi.

Datum: 27.02.14 13:32

kdyby to jeste nekdo hledal navod je jednoduchy stačí jedna utilita krok za krokem to popisuji zde i s obrazky

http://blog.ijacek007.cz/prog…/jak-otocit-video-o-90-stupnu

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.