Pomůžete s výběrem Mp4, popř. Mp3 přehrávače?

Od: Datum: 11.10.13 20:11 odpovědí: 1 změna: 12.10.13 19:40

Ahoj, přála bych si mp4 popř. mp3 přehrávač. Hledala jsem sice na internetu, ale nic jsem nenašla, recenze byly taky naprd, takže chci poradit od vás.

Chtěla bych, aby to bylo nějaké menší, trochu větší než tento mp3 -http://mp3-prehravace.heureka…undai-mp-212/recenze/#section ale ne nějaký obr, na sport, do školy, na cesty a tak. Také by se mi líbil takový design nebo takovéto podobné (podobný styl) - http://mp3-prehravace.heureka…rvik-run-4gb/recenze/#section , http://mp3-prehravace.heureka.cz/doonio-venus-8gb-3-gen/ , http://mp3-prehravace.heureka.cz/sandisk-sansa-clip-4gb/ , http://mp3-prehravace.heureka.cz/orava-t-8g-8gb/ určitě i jiný desing, obrázky jen pro představu ;)

Chtěla bych taky, aby to mělo nějakou výdrž, minimálně 2 hodiny, a taky, aby to byl pěkný zvuk.

Na sluchátkách k tomu vůbec nezáleží, mám vlastní ;) . Bylo by dobré i nějaké fajn ovládání, ale to už je jen taková maličkost, tak to nemusíte neřešit. :)

Díky za pomoc :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: terezajka
Datum: 12.10.13 19:40

Nebo poradíte nějakou z těchto? - http://kompej.cz... http://www.zbozomat.cz...http://www.nakupvakci.cz... http://www.nakupvakci.cz... http://www.pepa.cz...

Prosím odpovězte rychle, některé slevy brzy skončí :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.