Skylink - Ser. poplatek

Od: Datum: 03.10.13 22:04 odpovědí: 6 změna: 04.10.13 21:27
avatar

Zdravím,

Teta zapomněla zaplatit Ser-Po. Takže se jí samozřejmě zablokovala karta. Nechali jí ještě měsíc navíc a 1.10. finito. Takže vzala složenku a včera zaplatila na další rok.

Teď jsem zkusil ověřit kartu, samozřejmě ještě nic. Ale našel jsem i tuto stránku. K čemu je mi (potažmo tetě) Objednávka Servisního poplatku?

Co jsem našel jinde, tak stačí prostě zaplatit a karta se aktivuje.

Nebo je to na to, že po objednání např. pošlou vyplněnou složenku?

...

A ještě: Skylink na svých stránkách píše, že při platbě složenkou, se služby aktivují do 5-ti prac. dnů. Nemá s tím někdo zkušenost kolik to trvá v praxi?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 03.10.13 22:34

Snad v sekci Nejde karta stačí zadat číslo karty a Skylink oznámí stav

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 03.10.13 22:47
avatar

No jasan. Šak jsem psal, že jsem zkusil ověřit kartu a ještě nic. Jakože stále píše Neplatná karta.

doplněno 04.10.13 01:11:

Vim co jste měl na mysli - Ověření karty Tam to píše že neplatná.

Roční karta to není. Je to klasika Irdeto výměna ICE. První poplatek byl zaplacený ještě na CSlinkové kartě, někdy v srpnu 2012. Asi v říjnu byla karta přeregistrována na Skylink ICE. Tudíž ser-po přešel na ni.

Sranda je, že po ověření kdy je třeba platit Ser-po to napíše, že karta není registrovaná. A jak je teda možné, že jela rok bez registrace?

...

Jaké jsou ty další možnosti zneplatnění karty?

Od: jirbar*
Datum: 04.10.13 00:16

Neplatná karta je neplatná karta a nemá to nic společného se zaplacením SP. Mohla to být roční karta a mnoho dalších možností.

doplněno 04.10.13 00:19:

A ta stránka nahoře uvedená není to co mám na mysli

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 04.10.13 09:22

To jste šťastný lidi. Kždá nová karta jede 20 dnů bez registrace a navíc i placené programy. To nechalo využít a proto Skylink měnil kódy. Pokud je to satelit kde mizerně procházejí zápisy všechno možné. Prostě karta není nejspíš přeregistrovaná. Musí se uvést i číslo staré karty. A pak se dva či rok neplatil SP.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.13 07:58

Ono taky zaplacení složenkou neproběhne okamžitě.AŽ budou mít peníze na účtu tak to budou řešit. Jak bylo řečeno taky záleží jaká to byla karta.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.10.13 21:27

Ahoj. Oni tu evidenci na Skilinku mají poněkud v nepořádku. Párkrát jsem s nimi mejloval(po telefonu to je neúnosně dlouhé a tím i drahé) a nakonec se jim podařilo mi potvrdit už provedenou registraci, když mi to na jejich stránkách na netu pořád psalo, že se nelze přihlásit. Servisní poplatek jsem cvaknul v Tip sportu a poslal kód SMSkou. Za nějaký čas to začalo postupně fungovat. Je dobrý si končící atrakce zapsat do stolního kalendáře a pak si to přepsat do nového na příští rok a o týden dříve. Pak už nemusí nic utýct a být blokováno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.