Samsung Galaxy S3 - prasklé sklo

Od: Datum: 02.10.13 21:19 odpovědí: 6 změna: 02.10.13 22:59

Dobrý den,

mám mobilní telefon Samsung Galaxy S3 a mou nešikovností mi spadnul na zem :( a prasklo mi sklo (vytvoril se mi tam pavouk), ale display je OK. Chtěl jsem se zeptat, zda je možné nechat toto sklo vyměnit a na kolim mě může taková oprava přijít?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.13 21:29

Digitizer stojí kolem 1000 kč + počítej práci za výměnu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.10.13 21:42
Ano určitě se to vyměnit dá cena počítej v rámci okolo 3000kč jinak, kdyby sis troufl na eBay se dá display koupit za dobrou cenu a tady je návod

a můžete začít a nemusíte platit nesmyslnou částku, kterou si autorizovaný servis účtuje ;)

Datum: 02.10.13 21:52

Ale od potřebuje vyměnit jen digitizér (dotyk. plochu) , nikoliv display.

Datum: 02.10.13 22:24
Sorry Samotné sklo stojí pár korun tak kolem 100kč

tady je to správné video myslel jsem, že jsi poškodil i display jinak myslím, že cena bude podobná přece jen je to autorizovaný servis. Nicméně pošli jim email a zeptej se přímo jich :) Hodně štěstí s výměnou :)

Od: ostin
Datum: 02.10.13 22:26

Ano, jde jen o dotykove sklo, nastesti :)

Diky za tipy, mrknu na to :)

Datum: 02.10.13 22:59
Jenom ještě dodám, v servisu to vyměňují pouze s displejem.! Samotné sklo se nevyměňuje proto cena přesahuje 3000kč, když vyměňuješ pouze sklo je zde riziko poškození samotného displeje takže opatrně. A jestli povezeš mobil do servisu určitě chtěj vědět cenu, aby tě to později nepřekvapilo :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.