PS3 se vypíná samo od sebe

Od: Datum: 01.10.13 19:58 odpovědí: 3 změna: 02.10.13 00:28
avatar

Zdravim mám problém na PS3 ..

Zapnu ho běží dvě minuty a samo se vypne tím myslím celé jakoby i elektřina prostě nic nesvítí ani zeleně ani červeně .. Nevíte čím to může být a kolik by to tak stálo? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.10.13 22:49
avatar

Dobrý den, napadá mne snad jen přehřívání přístroje. Možná je tam jen prach nebo nejde ventilátor (pokud tam je - neznám) a přístroj není chlazen správně. Je-li tam ventilátor, tak je slyšet? Zdravím!

doplněno 01.10.13 23:44:

No, já o té závadě jen spekuluji, ale pokud dříve byl ventilátor slyšet a nyní není, tak je to špatně. Může být zadřený, ale může tam být i jiná závada. Pokud to není v záruce, tak se do toho podívejte a třeba to bude stačit vyčistit nebo vyměnit ventilátor. O ceně opravy představu nemám, protože neznám závadu přesně. A záruka již asi není aktuální.

doplněno 02.10.13 01:29:

Tak, po pádu je všechno možné - vytažený drát k ventilátoru nebo někde jinde. Nějaký špatný kontakt nebo něco ulomeného. Ale, možná jen ten prach. Zkuste to otevřít a jestli to je závada mechanická, tak to uvidíte nebo jen vyčistíte. A tu záruku bych asi nezkoušel.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.10.13 23:32
avatar

Nejspíš bude rozbitý ventilátor jelikož slyšet nejde :) Děkuji moc , nemáte představu o ceně , opravě? Děkuji :)

Datum: 02.10.13 00:28
avatar

No je to tak že jsem je koupil za skutečně směšnou částku 300kč od kamaráda . Jeho syn mu je shodil na zem a od te doby to dělá . Ventilátor nejde slyšet vůbec . Jestli se to mohlo stát i při pádu .. Záruku vsice má ale to už by stejně nevzaly :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.