Jaká sluchátka? - špunty

Od: Datum: 24.09.13 19:40 odpovědí: 8 změna: 25.09.13 20:56

dobrý večer, potřebuji poradit ohldně koupi sluchátek, dodneška jsem měl tyto sluchátka : http://www.alza.cz/monster-be…mh-beats-ie-cerne-d199565.htm , byl jsem moc spokojený ale dnes prostě přestály hrát..cca. po roce, no a tak mě zajímá jaké si mám ted koupit, ale nechce se mi za ně dávat víc než 1000kč,- děkuji za rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.13 20:01
Nepředpokládám, že to bude víc než poškozený kablík. To vám nějaký známý opraví i zadarmo. V téhle kategorii se to vyplatí spíš opravit.
Co znamená přestaly hrát? Obě dvě?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.09.13 21:49

No jo může to být třeba překroucený kabel od sluchátek nebo nějaký špatný kontakt nebo třeba špatné reproduktory u sluchátek. Každopádně našel jsem test špuntových sluchátek kolem 1 000 Kč snad ti to pomůže http://extramobilne.cnews.cz/…nu-muze-znit-hezky/strana/0/1

Datum: 24.09.13 21:52

A co záruka? U sluchátek za 4000 bych se rozhodně nesmířil s tím, že mi za rok odejdou.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.09.13 00:00
Já mám Sony MDR-EX50, a jsem s nimi víc než spokojená. Vážně mě mile překvapily. Cenově jsou okolo 400-500Kč, ale zvukem, alespoň podle mě, v úplně jiné kategorii. Za sebe můžu doporučit!

Od: bmbx®
Datum: 25.09.13 01:43

Největší legrace je, že už jen papírově nejsou ty sluchátka nic moc a většinou se o frekvenčním pásmu ani nikde moc nezmiňují, to ty Sony MDR nebo Creative EP mají hodně slušný rozsah a žádná jiná sluchátka se jim ani neblíží. Takže záleží na tom jestli člověk chce mít v uchu LOGO Beats za 4000Kč, nebo opravdu BASY a VÝŠKY v co největším rozsahu ani ne do 500Kč :-D

Datum: 25.09.13 16:30

No já vím že je to k smíchu, že za logo se platí, je to tak že jsem si to koupil z 50% kvuli "q"..nicméně hrály opravdu fantasticky, navíc jsem k tomu dostal asi dalších pět takových těch "udělátek" :D aby to lépe sedělo do ucha..

Od: bmbx®
Datum: 25.09.13 19:44

Jenže například ty Creative za necelých 400Kč má moje dcera už 5let a kablík dostal už několikrát hodně zakouřit a pořád hrají a z rozsahem 6Hz-23kHz, to by mne zajímalo kolik mají ty Beats o jejichž rozsahu se všude skromě mlčí a vzhledem k tomu, že jejich lepší bráškové (s přívlastkem studio) u kterých jsem parametry vypátral jsou o dost horší než ty Creative, tak by mi LOGO mohlo být ukradené, obzvlášť za desetinásobek ceny :-D

Datum: 25.09.13 20:56

Podle mě když si někdo koupí Beats, tak platí 90% za značku. Jednou jsem zkusil jakési špunty od SONY a to byla bída a děs (a to byly z originálního SONY obchodu). Teď mám Sennheiser CX200 a jsou dost dobré. Možná by připadaly v úvahu ještě Sennheiser CX300-II, ty mají asymetrický káblík.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.