Co je tak úchvatného na iPhone?

Od: Datum: 04.09.13 09:34 odpovědí: 11 změna: 05.09.13 19:44

Nikdy jsem nepochopil, co je tak fantastického na iPhonu nebo jiných výrobcích firmy Apple, abych kvůli tomu šel přes noc stanovat před obchod. To jsou ty jejich výrobky tak úchvatné, že kvůli nim dělají prakticky na celém světě lidí takové psí kusy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.09.13 09:44

Dobrý den, máte pravdu, že je to až "podezřelé". Ale, je to americké a dokonalé. Je to značka a to prestižní. Někomu stačí už jen to, že tam je to logo a může se s tím předvádět, protože je to v reklamě a je to drahé. A každý si to nemůže dovolit. Jako hlavní výhody této značky bych viděl - dokonalost a provedení, funkční spolupráce hardware a software, jednoduchá obsluha a (ještě nedávno) to byl kompletně americký kvalitní výrobek. Někdo to volí i jako alternativu k OS Windows. No, a hlavně je to pro lidi, kteří nechtějí řešit problémy s PC. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: ria®
Datum: 04.09.13 09:48

: ) na to jsem se ptala bratra taky a jednoduchá odpověď - nic :D.. jen mu to prostě dělá radost, je to značka, design je pěkný, ale tím to končí, jako si jiný počká na nový auto, další na vysněnýho psa, nebo supr dovolenou, tak on si jednou za čas udělá radost a koupí nejnovější iphone .

doplněno 04.09.13 13:44:

@kangaroo: já bych neřekla stádo, prostě maj tu značku rádi, jako má někdo jiný rád nějaký jídlo.. : ) Co je na tom nakonec špatnýho?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.09.13 10:04
Jednou jsem ho mela pujceny od kamaradky a narozdil od jinych dotykovych telefonu, mi vazne prisel precizne zpracovany a reakce dotykove obrazovky byla taky mnohem pohotovejsi..ale neprenesla jsem pres srdce, ze to neumelo mass storage (kdyz to spojite s pc, neobjevi se vam to jako disk podobne jako flashka a nejde kopirovat ctrl+c a ctrl+v) a bez te jejich aplikace itunes si clovek ani neuprdne!
Mozna ze to jde obejit aplikacemi nebo uz to nejake nove verze umi (trendy jsem prestala sledovat). Dokud to nebude umet, nesmi mi Apple pres prah :)

Datum: 04.09.13 10:44

je to jinna trida , mobily se hlavne u mladsich tridi na iphone X ostatni , je to znacka luxusu , dobre zpracovani , odladeny OS ... nekteri berou apple jak nabozenstvi ... jinak v te emerice je to za par kc , ktomu ma doma skoro kazdy apple PC tak berou jen apple . jinak to neni o nic extra nez android , nebo S4ka samsung...

Datum: 04.09.13 11:32

To samé, proč si většina čechů jako nové auto koupí Škodovku. Nezaujatým pohledem se ti může zdát že je ten výrobek zcela srovnatelný s konkurencí, ale dobrým marketingem a "tradicí" prostě lidi získají pocit, že některé značkou jsou "něco víc" a stojí jim za to si připlatit a snažit se být první.

.

Jinak často si z Apple dělají srandu třeba i v Simpsnových. Z toho je hezky vidět, že "divné" se to nezdá jen lidem mimo Ameriku ale i některým tam

Datum: 04.09.13 11:36

Symbol, značka, prestiž. Praktické důvody to v těchto extrémních případech pochopitelně nemá. Někdo má i pocit, že se tím vyčlení z těch sociálně slabších. Být první ve třídě, kdo má nový iPhone je pro některé povahy určitě pocit k nezaplacení.

Datum: 04.09.13 13:40

NIC co je uchvátného na tričkách ADIDAS, NIKE,... NIC prostě blbé stádo platí za značku a myslí si, že jsou IN přitom sám výrobce je má za blbé platící stádo. Jak si máme pak vysvětlit, že jeden čínský výrobce prodává téměř nejvýkonnější smartmobily za cca 2500Kč s Androidem a pořád se mu to vyplatí prodávat. Raději budu uvažovat selským rozumem než nějaký blbý reklamní stádo

Datum: 04.09.13 14:53

Nerozumím přesunu z rubriky "společnost" do "elektro." Otázka zjevně nebyla myšlena jako technický dotaz, ale jako zamyšlení nad konáním některých lidí, a proto ji také autor do rubriky společnost umístil. Až zde zase bude diskuze o volbách, tak bude otázka "Komu dáte svůj hlas ve volební místnosti?" přemístěna do rubriky bydlení?

Datum: 04.09.13 15:32

apple mám rád, osobně od nich mám notebook, monitor a tablet ... ale nejsem ten co by kvůli tomu šel stanovat před prodejnu. Důvod proč mám značku rád je to že je od ostatních odlišná, líbí se mi a nesklamala mě. Jinak notebook mám i od HP a že bych zaznamenal nějaké vady se říct nedá.

Datum: 04.09.13 17:44

Od počátku jsem měl telefony Nokia. A vůbe jsem si nepřipadal jako stádo. Prostě jsem nikdy neviděl nic úchvatného v neustálých změnách značky. Jednoho dne jsem zjistil, že ty malinký písmenka nepřečtu a že můžu mít v telefonu počítač. Tak jsem si koupil iPhone a opět si nepřipadám jako ofce. Až mi nějaká značka nabídne něco podstatně lepšího, budu ochoten migrovat. Fakt je, že mám firemní mobil a že mě firma neomezuje pokud chci kvalitní zboží.

Datum: 05.09.13 19:44

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.