Jak je možné,že mi říkají,že číslo neexistuje

Od: Datum: 03.09.13 18:54 odpovědí: 8 změna: 21.10.13 19:21

Měla jsem na mobilu nepřijatý hovor.Tak na to číslo volám a ono mi to hlásí ,že číslo neexistuje.Jak je to možné,když mi z něho někdo volal,nebo co to znamená?To číslo začínalo na +420271...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.13 19:00

znamená to, že je číslo zrušené a jestli vás ausgrecht potřebují, tak vám zavolají znova. Myslím si, že to není rozumné volat zpět, obzvláště, když se objevují různí filutové a vy se pak dovoláte někam za draho. Zkuste zadat to číslo na google, občas se tam podaří mnohá čísla identifikovat

Ohodnoceno: 2x

Od: arwi®
Datum: 03.09.13 19:24

No nevím jestli je číslo zrušené.Měla jsem mobil v jiné místnosti,když zvonil a v tašce.Než jsem k němu došla a vyndala ho z tašky tak přestal zvonit.Tak jsem hned volala zpátky a říkalo to že číslo neexistuje.Že by mi někdo volal a hned zrušil číslo?Dnes jsem si to číslo našla v nepřijatých hovorech a zkusila to znovu.Neexistuje.Prý jsou některá volání jednosměrná,nebude to třeba ono.Posílala jsem SMS na vyluštěnou křížovku,tak mě napadlo,jestli mě nevolali,že jsem vyhrála.

doplněno 03.09.13 19:35:

Ukulele,díky.Udělala jsem,jak jsi poradil a nestačím se divit.Číslo +420271480738 otravuje spoustu lidí.Je toho na netu o tom hodně.

Od: xixi*
Datum: 03.09.13 19:30

Zadejte to číslo do googlu, možná vám najde o co jde. Dělám to tak taky, pokud mám zmeškaný hovor. Většinou jde o nabídku něčeho, pojištění, tlefonní operátoři atd. Taky se mi stalo, že mě jen prozvonilo cizí číslo, velmi krátce, nedalo se stihnout přijmout hovor. Pak jsem někde na netu četl, že je to automat, který zkouší čísla a pokud je číslo aktivní, do pár dnů vám zaručeně někdo volá se super hyper nabídkou.

Datum: 03.09.13 19:38

Dík.To bude ono.

Od: lego®
Datum: 03.09.13 19:42

U nekterych cisel si ucastnik muze nechat aktivovat ze jsou pouze odchozi.

Ohodnoceno: 0x

Od: technoman*
Datum: 03.09.13 19:42

http://www.kdovolal.cz/

http://www.kdo-volal.cz/

zadejte tam to číslo a uvidíte...

Datum: 03.09.13 19:55

Dík.Dobrá stránka.

Od: luban*
Datum: 21.10.13 19:21

protože má povoleno jen odchozí volání a směrem zpět, do call centra, je to zablokováno

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.