Iphone z USA - bude fungovat?

Od: Datum: 08.10.13 13:33 odpovědí: 4 změna: 08.10.13 17:09

Zdar, chtěl bych si objednat iphone z ameriky protože u nás za takový penízo to opravdu nedam a moje otázka zní jestli mi tady bude fungovat jestli to není nějak blocknutý pro naše operátory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.10.13 14:56

A když doplatíte clo a DPH, bude to mít ještě finanční smysl?

doplněno 08.10.13 15:30:

Takže clo je 0, zbývá jen DPH. Vyplatit se to může, pokud si necháte 1 rok záruky (lze doplatit druhý). Nabíječky se dělají univerzální na rozsah napětí 100-240V (nutno ovšem ověřit u konkrétního kusu), takže potřebujete jednoduchý adaptér do zásuvky. Telefon jako takový fungovat u nás bude.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.10.13 14:57

Fungovat bude, jen budete mit nabijeni na US sit, nebudete tu mit 2. letou zaruku, ale 1. letou US. Nevim jak je to se clem, ale nespis zaplatite i to.

Datum: 08.10.13 16:59

Zaplatíš clo, daně, a když vemu v potaz rok záruky v čudu, navíc ten rok co budeš mít funguje pouze u applestorecz tak se to absolutně nevyplatí, už dokonce češi přestávají v US/UK kupovat macbooky a spol kde se to u retina macbooku ještě vyplatilo, tohle už je fuč, to že mají ceny nez daně a ta se doplácí až v rámci státu očividně stále mate mnoho lidí...

doplněno 08.10.13 20:41:

Multiband už má moje 4S, pochybuju že dnes oupí 2gen stroj, leda ojetinu...

Od: paw®
Datum: 08.10.13 17:09
Hlavne si kup iphone, ktery umi GSM site a ne jen WCDMA.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.