Data nad limit o2 cena

Od: Datum: 08.10.13 00:42 odpovědí: 4 změna: 08.10.13 19:16
Ahoj chci se zeptat když mám od o2 tarif FUP 37.5mb týdně za 50 kč,zda-li to opravdu funguje tak že když vyčerpám např 60mb že jen rychlost internetu bude zpomalena a za data nad limit FUP neplatím? Nebo to tak není a strhnou mi více jak 50kč? Alespoň píšou ze data nad limit FUP nejsou zpoplatněna, ale
zdá se mi to divné aby jen snížili rychlost. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pavelv*
Datum: 08.10.13 01:21

Pokud u tarifu nemáš napsáno že za každý další přenesený GB zaplatíš X korun, tak ti pouze sníží rychlost. Je to u většiny tarifů

Ohodnoceno: 0x

Od: rencao2guru
Datum: 08.10.13 11:44

Hezký den,

ano, po vyčerpání FUP skutečně dochází pouze ke snížení rychlosti, více můžete najít zde: www.o2.cz/fup. Jakmile FUP vyčerpáte, nebudete platit nic navíc.

Renáta Drastichová| Telefónica Czech Republic, a.s.

Konzultant CC - Online Media

Datum: 08.10.13 18:00

To zde opravdu píši o2 guráci nebo je to pouze přepostnutá odpověď?

Díky za odpověď.

(fanoušek #uzvimproc)

Od: internet
Datum: 08.10.13 19:16

Jo je to tak, v tvém případě se za data nad limit neplatí + výhoda, že i po omezení je rychlost použitelná. Ale 200 Kč za takový tarif se mi zdá zbytečně hodně, v jiném vlákně jsem psal o internetu na tři měsíce od O2, dá se koupit na aukru za cca 200 Kč, měsíčně 3 GB (100 MB denně).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.