Přechod od vodafone k t-mobile

Od: Datum: 27.08.13 20:45 odpovědí: 5 změna: 28.08.13 07:14

dobrý den,

chtel jsem se zeptat, jak se převádí číslo od vodafone k T- mobile? Mám méžnost mít výhodný firemní tarif od t-mobile. Ale musím přejít od vodafone k T-mobile. Od T.mobile mám vygenerovaný kod, který mám zadat někde u vodafone, ale nevím kde. Na prodejnu to mám z ruky a prý to jde nějak přes hlasovou službu operátora, ale nic jsem tam nenašel. Hledal jsem i na stránkách vodafone. Kde to mám prosím hledat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 27.08.13 20:49
avatar

Důležité informace jsou zde, pokud Vám ještě něco není jasné, upřesněte dotaz...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.08.13 21:16

takže se mám spojit rovnou s operátore a nehledat to v menu?

Datum: 27.08.13 21:08

A můžete přejít sám? Neměl by přechod zajišťovat tzv. správce smlouvy - nějaká osoba ve firmě, většinou někdo od IT.Přecházela jsem od O2 k T-mobile ze stejného důvodu. Vše zajišťoval právě správce smlouvy.

Pokud budete mít číslo pod firemní smlouvou, tak si bez správce smlouvy moc neškrtnete - vešteré změny služeb, akcivace balíčků apod vám musí zařídit on.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.13 21:20

u nás je to tak že firma nabízí výhodný tarif. Já musím podat žádost, kde jsem dostal nějaké číslo a jít na t-mobile uzavřít smlouvu a ti to pošlou na firmu. potom když odcházím od jiného operátora, nechat uvolnit číslo a t-mobile ho příjme a je to skoro hotové.

Datum: 28.08.13 07:14
avatar
Nevím jaké podmínky budete mít ve vépéence, ale zkuste se při podávání výpovědi informovat u vodníka na Čd tarif. 70 volných minut za 80kč vám nabídnou málo kde a s vygenerovaným T.Mob. kódem budete mít dobrou pozici k jednání s retenčním oddělením.
INKARTA se dá koupit jen ta testovací za 150kč a na rozdíl od retence na rok platí smlouva 5 let.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.