LG smart tv-prima play

Od: Datum: 27.08.13 08:01 odpovědí: 14 změna: 21.12.15 20:05

Dobrý den moudré lidičky

Chtěla bych Vás moc moc poprosit o radu*hi*. Vlastním televizor LG 50PM680S a nemohu na něm přehrát on-line pořady z Primy, konkrétně z prima play, přitom z archívu ČT bez problému jakýkoliv seriál či film pustím *zed*. Na prima play vše načítá jako standartní on-line stránky, ale pří spuštění není možnost kliknout na play*plac*. Myslím, že té TV chybí nějaký jak na počítači Plugin nebo Kodek*nevi*. Dá se to někde na Smart TV stáhnout či doinstalovat? Máte někdo zkušenosti ze značkou LG s smart TV a pořady z Primy?*modla* Dobrý typ, či radu samozřejmé ohodnotím dobrá odpověď*palec*. Předem Velmi děkuji.

S pozdravem a přáním úspěšného dne

Hanča*slunce*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.08.13 10:11

Dobrý den, domnívám se, že chyba bude v aplikaci Adobe Flash Player, resp. pokud ji najdete v aplikacích TV, tak zkuste její aktualizaci. Mělo by to být někde v nastavení a tam správa těch aplikací. Výsledek ale nezaručuji, resp. jestli nějaká novější verze AFP je. Zdravím!

doplněno 27.08.13 10:23:

Hledejte v TV aplikaci (ikonu) s tímto nebo podobným logem.

doplněno 27.08.13 16:27:

To se docela divím. Já mám sice jinou TV, ale ten AFP bych u smart-TV předpokládal. Možná je tam jiná ikona nebo se to jmenuje jinak - možná jen Flash Player. Podívejte se raději znovu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.08.13 16:21

Dobrý den,

Mockrát děkuji za reakci/typ, ale televize bohužel tuto aplikaci nikde nemá a ani ji nenabízí ke stažení*plac*

Od: lujs®
Datum: 27.08.13 12:07

Mám sice jinou LG ale když na ovladači kliknu na MY APPS a potom najedu do NASTAVENÍ a potom na PODPORA tak mi jako první možnost nabízí AKTUALIZACI SOFTWARU.

Datum: 27.08.13 16:36

Dobý den,

Aktualizaci softwaru jsem právě že dávala,dokonce je nastavená automaticky, ale problém stále přetrvává*nevi* Každopádně děkuji za typ;)

Datum: 27.08.13 16:38

Prosím prosím nenapadá ještě někoho jak vyřešit tento problém?*modla*

Od: maxim
Datum: 30.01.14 12:03

Mám naprosto stejný problém jako vy, mám LG 55LM670S. Volal jsem na linku LG a bylo mi řečeno, že nelze do TV stáhnout jakoukoliv aplikaci a že chyba je na straně PRIMY (podle mě nesmysl). Nejspíš s nově vydaným firmware od LG, by mohlo dojít k nápravě. Maxim

Od: lukasbre
Datum: 03.11.15 22:23

Dobrý den,

chyba je opravdui na straně primy přehrávače které prima používá běží na takzvaném flash playeru, který bohužel pomalu mizí a většina televizí je bohužel nepotporuje,. čekalo se že dojde k úplnému vymícení flashe ale bohužel nikoli tak se výrobci až teď znovu na tento fakt adaptují

Datum: 03.11.15 23:08

LG televizory OPRAVDU nepodporují Adobe Flash player.

V prohlížeci mi vyskočí: Flash player není podporván.

To se snad objeví i na našem TV,neříkejte že ne.I na nejlevnějším krámu,na kterém je internet,,tato hláška naskočí,protože je to oznámení z internetu - ne z přístroje.

Od: pepr®
Datum: 03.11.15 23:34

LG televizory OPRAVDU podporují flash player.

Ovšem ne všechny. A taky podporují jen verze co mají z výroby. Takže pokud se objeví nová verze a stránka jako ta na Prima.play podporuje jen nejnovější, tak máte smolíka, protože LG a jeho webOS nepodporují stahování aplikací. A aktualizace softwaru nepomáhá.

Třeba jako ta moje. Má flash player 10, ovšem Prima.play má 10.01.

doplněno 05.11.15 00:54:

@fran56ris: Jelikož je to otázka z roku 2013, tak už si to tazatelka nějak zařídila nebo se s tím naučila žít.

Co se týče toho Flash playeru: Proč bych ho OPRAVDU neměl? Jen prostě nejede na stránkách vyžadující ten nejnovější.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.11.15 07:59
Takže jako by si jej OPRAVDU N E M Ě L že jo?
Adobe prostě skončilo. Přechází se na HTML.
V nových TV i telefonech, tabletech apod.flash player už nefunguje, ba ani nelze žádná verze nainstalovat.
Pokud tak strašně touží po primě - koupit mediální centrum, které flash podporuje.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.11.15 06:17
Ježíš, tak co tady blbnem. Jestli jsou to dva roky, tak za tu dobu určitě ani neslyší , natož aby viděla.

Datum: 09.11.15 13:21

Slyším i vidím ;) pouštím přez notebook,nic jiného nezbívá, naše tv primu play prostě nepřehraje *hi* ale mám appku v tv stream která jede fakt dobře. Škoda že prima něco takového neudělá:)

Od: janam
Datum: 23.11.15 20:13

Hm. mám úplně stejný problém a to jsme dnes přinesli nově zakoupenou televizi roku výroby 2015 :-/ tak to mi neříkejte že jsme takhle v háji.. no leda přes HDMI napojit notebook :-/ protože přesně jak říkáte, nelze stahovat aplikace a ty co lze tak tam není Flash Player *zed*

Od: prd
Datum: 21.12.15 20:05
Ten samý problém, na prohlížeči seznamu nepřehrává klipy zvuk funguje obraz nikoli mam lg 43 Uh 7787 2015

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.