Jakou zrcadlovku pro zacatecnika?

Od: Datum: 25.08.13 20:55 odpovědí: 3 změna: 26.08.13 13:37

Ahoj,

casto ted jezdim na ruzne vylety a mista, do prirody a rad bych se naucil poradne fotit. Proto hledam nejakou starsi zrcadlovku do zacatku, nez zjistim, jestli ma smysl do toho investovat. Poradite neco za rozumnou cenu? Koupil bych urcite starsi, limit je tak 3-5 tis., jak rikam, jsem zacatecnik, jde mi spise o to, naucit se s tim a zjistit, jestli mne to chytne.

Nepotrebuji TOP rozliseni, jde mi o to, ze ted mam Panasonic DMC-TZ5 a je to fajn fotak, ale je to hracka. Cvak, blik. Clovek nezaostri, nic nenastavi. Proto bych rad rad zkusil "poradny fotak", od ktereho jsem byl kdysi odrazen, protoze nemam zkusenosti.

Pokud je tady nekdo, kdo by pridal i nejaky odkaz na zajimavy tutorial, nebo web, kde se o foceni neco dozvim, budu rad.

Diky,

Petr

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.13 21:23

Zkuste si počíst tohle. Nejsem žádný fanda do focení,ale obsahem mě stránka zaujmula. Už jsem ji přelouskal a dovedl bych si vybrat. Hodně štěstí při výběru a mnoho pěkných snímků.

http://www.e-ott.info/2010/11/28/vyber-digitalni-zrcadlovky-%E2%80%93-rady-pro-zacatecniky-petos-a-lzap

Ohodnoceno: 0x

Od: mmmooo
Datum: 26.08.13 11:18

Canon 100D - 18 tisíc.

Od: bmbx®
Datum: 26.08.13 13:37

Ve stejné kategorii je mezi zrcadlovkami minimální rozdíl v kvalitě, v množství funkcí, je jen na vás si vybrat přístroj co vám nejlépe padne do ruky, který vám bude sympatický a v tom vám těžko někdo poradí. Projít obchody vzít do ruky, osahat, vyzkoušet.

Ale tak je to se vším, každému vyhovuje něco jiného, kdyby to tak nebylo, tak lidi kupují jen od jedné značky a ostaní by zkrachovaly :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.