Odebrat účet na mobilu

Od: Datum: 24.08.13 13:11 odpovědí: 3 změna: 28.08.13 00:28

Dobrý den, chci se zeptat, koupil jsem přítelkyni mobil s androidem a když jsem stahoval nějaké aktualizace tak to po mě chtělo Gmail tak jsem ho tam dal teda svůj a když mi tedka někdo pošle zprávu na email tak se jí to zobrazí, takže mé přání by bylo kdyby ten můj učet se dal nějak odebrat poradili byste mi? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.13 13:20

Přítelkyni vytvoř vlastní účet. Pak jdi do Nasatvení - Účty zobrazí se ti všechny účty. Klikni na Google a odeber svůj účet. Přesná cesta závisí na zařízení, je možné že se u tebe bude lišit od té, co jsem tu popsal.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.08.13 13:29

Učet google lze z telefonu odebrat pouze obnovením do továrního nastavení.

Pokud provedeš tak rovnou zaregistruj nový učet pro přítelkyni na její jméno a mail a nech ho v telefonu.

Pokud vytvoříš nový pro ni a máš zadaný svůj budou v telefonu oba učty tak i tak.

Datum: 28.08.13 00:28
Žádný reset není potřeba!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.