Jaký rekorder?

Od: Datum: 22.08.13 13:06 odpovědí: 4 změna: 23.08.13 00:53

Dobrý den, chceme si pořídit rekorder a protože jsme s manželem velcí laici, prosím o radu. Televizi máme Samsung LE32B550. Snažila jsem se hledat na int, ale nejsem z toho moudrá. V uživatelských recenzích byl u každého typu nějaký nedostatek. Rekorder bychom chtěli s HDD, cena 4-6 tis., české menu, jednoduchá obsluha, 2 tunery, vstup USB, možnost sledovat jiný program, než se nahrává a možnost střihu (vystřihnout reklamu). Děkuji všem za ochotu a radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 22.08.13 17:16

Pokud televize má funkční tuner tak shánět dvoutunerový rekordér je zbytečnost, sledovat budete na TV a nahrávat na rekordér, který to s jedním tunerem zvládne

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.08.13 23:46

Ahoj. Asi se tu objeví někdo, kdo vám nějaký přístroj doporučí. Já jsem před lety měl Thompsona se 160GB HDD s možností nahrávat přímo i na DVD-RW a pak osekat reklamy ve Shrinku. To bylo v době, kdy TV necpaly do vysílání takovou spoustu debilních upoutávek a taky nebylo tolik programů a kanálů. Už jsem to dva roky nepoužil, a nechybí mi to. V dnešní době se už nějak nevyplatí si cokoliv nahrávat na takováto zařízení. Dost často pořady opakují na jiným vlastním kanále, nebo to odvysílá někdy jindy někdo jinej. Možná by vaše telka dokázala něco nahrát na Flešku. Určitě to dokáží některé seťáky. Ještě se to dá docela dobře stahnout na Uložto.cz. A bez rušivých vloženin upoutávek a reklam. Tak rozmýšlejte co s tím.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.08.13 00:16

Shodou okolností jsem zrovna včera požádal syna, aby mi zprovoznil můj videorekorder Sony, abych si mohl v kuchyni kde mám pc s Tv dohromady nahrávat programy a pod. Syn se mi vysmál, donesl nějaké zařízení jakoby větší "fleška", má to obrovskou paměť ( stálo to kolem pětistovky) píchnul ji do PC, který je velkej jak normální kniha ( Acer)a již to všechno fachčí. Právě dnes v noci mi to nahraje film Štvanec. O kvalitě nahrávky mezi PC a videorecorderem není vůbec nutno diskutovat. Mimojiné můžeteb si stopnout jakýkoliv pořad, odejít si na WC či do hospody a vše se vám nahraje automaticky, tedy nic neujde. Teprve se v tom začínám orientovat, takže podrobnosti zatím nevím.

Ohodnoceno: 2x

Od: bmbx®
Datum: 23.08.13 00:53

Když už jste u toho doporučování tak já jsem pro malé jednoduché zařízení, které vám nebude nikde překážet a nahrává na flashku :

http://set-top-boxy.heureka.cz/emgeton-vision3/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:.heureka.cz/&gclid=CLD_4YCPkrkCFUhP3godMm0AIQ

nebo téměř totožné s trochu jiným firmware a na rozdíl od toho prvního nemá buhužel češtinu:

http://www.alza.cz/energy-sis…rt-dvb-t-recorder-d464653.htm

oba jsou tak malé, že se zapojí přímo do SCARTu a oba za určitých podmínek zvládnou i externí HDD. Mají časové nahrávání, timeshift atd...

doplněno 23.08.13 00:56:

Oba zvládnou přehrát i velkou většinu filmů stažených z internetu, fotografie, MP3 uložených na připojenou flešku.

Lze k nim připojit i USB hub a napojit vic flashek najednou o tom se ale v návodu nezmiňují :D

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.