Je to vir?

Od: Datum: 21.08.13 19:19 odpovědí: 3 změna: 26.08.13 11:04

Dobrý den, mám telefon- Samsung galaxy mini a tak před týdnem jsem si stahovala z google play nějaké aplikace ( odzkoušené) a tak o půl hodinu později mi mobil začal nějak blbnout. Spadla mi nějaká aplikace a ukázalo se mi tam něco jako - Omlouváme se. Aplikace- Facebook přestala pracovat. Zkuste to později. Tohle se mi ukazovalo pořád a u akoro všech aplikací co mám stažené. Z mobilu jsem vyndala baterii a zkusila mobil znovu zapnout. Mobil se mi zapínal, ale sekl se SAMSUNG (načítání). Pak se mi jako na začátku zobrazilo Vítejte a pak znovu to načítání. Pořád to zkouším a nic. Netušíte co s tím? Máte podobné zkušenosti? Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.13 22:11
Vir to nebude. Ohledně toho zapínání a vypínání není telefon vybitý? Jinak tohle by měl vyřešit Hard reset na internetu se dozvíte jak na to jsou 3 způsoby tady je jeden napište do telefonu jako, když voláte tohle *2767*3855# proběhne hard reset. Zálohujte si data při hard resetu se data smažou!
Ohodnoceno: 0x

Od: stan44
Datum: 25.08.13 11:25
Mně se Samsung podobně seká při staženi nebo aktualizaci většího počtu ap naráz ale stačí restart nebo vypnutí -to vyndání baterky možná nepomohlo :). Nechal bych ještě startovat déle Já po jednom záseku čekal 2 hodiny. Napřed ho zkuste nechat třeba 1h bez baterie pak start radši i s nabíječkou. A pokud to u něj jde tak vynutit restart a až pak ten formát.

Datum: 26.08.13 11:04

A nestačilo by tu onu aplikaci po které to začalo dělat odinstalovat? Já myslím že ano. Vyzloušejte předtím než si smažete celý telefon.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.