Záloha telefonních čísel na Nokii

Od: Datum: 07.10.13 10:59 odpovědí: 12 změna: 08.10.13 15:13

Dobrý den. Mám mobil Nokia 6300, jak mám zálohovat telefonní čísla - do PC? Abych je nemusela opisovat. Poraďte prosím. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.13 11:08

Noikie si zálohuji přes program Nikia Suite - propojení s PC je možné přes USB, nebo BT, zálohuje to kontakty, zprávy, kalendář... prostě kde co

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.10.13 11:14

Díky. A dají se ta čísla převést na paměťovou kartu? - Z ní bych to pak dala do PC - to by pro mne bylo nejjednodušší...

Datum: 07.10.13 12:02

Jde to i na paměťovku, ale mě osobně přijde nejjednodušší zazálohovat to přes Nokia Suite, obzvláště když mám na noťasu Bluetooth, takže přístroj nemusím ani nijak připojovat, stejně tak si z mobilu stahuji třeba fotky či videa. Ta paměťovka je totiž MicroSD, takže pokud to chcete dostat do PC, budete nejspíš potřebovat adapter MicroSD-SD.

Datum: 07.10.13 12:58

Tak jsem si nainstalovala Nokia Suite, hlásí mi to, že mobil je připojený - přes kabel, ale hlavní stránka MENU je "mrtvá"... prosím vás, jak mám pokračovat?

Datum: 07.10.13 14:55

Jak mrtvá? Dělá se to přes ikonu trezoru vlevo nahoře. Jen si vybereš co zálohovat a kam tu zálohu uložit.

Datum: 07.10.13 17:48

Prostě klikám na ikony, na Menu,... a nic nereaguje.

Od: fribble*
Datum: 07.10.13 11:20

Pokud máte čísla na SIM, zkopírovat na paměť. kartu, propojit tlf. s PC a složku kontakty zkopírovat do PC. Nebo pokud má PC čtečku karet, vyndat paměť. kartu z telefonu, vložit do čtečky a zkopírovat.

doplněno 07.10.13 11:24:

Jó - píšu holt pomalu.

Od: kamilazap
Datum: 07.10.13 12:42

Normálně bych to převedla na paměťovku..

Datum: 07.10.13 12:54

Ale jak?

Datum: 07.10.13 14:21

na staré Nokii jsem vlezl do kontaktů, všechny označil a pak nějaká volba uložit/exportovat/zálohovat. Něco takového.

Datum: 08.10.13 14:20

Označila jsem vše, export - tady byla nabídka jen z telefonu na SIM nebo z ní na telefon. Ne na paměťovku. A já nevím, jak to dostat na tu PAMĚŤOVOU KARTU...

Datum: 08.10.13 15:13
Nic jiného než Nokia PC Suite mě nenapadá. Pokud nefunguje, zkusila bych stáhnout a nainstalovat ještě nějakou jinou verzi.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.