Nokia Lumia 520 nebo LG Optimus L5 II?

Od: Datum: 13.08.13 19:36 odpovědí: 5 změna: 28.06.14 22:46

Ahoj,

rozhoduji se pro nový mobil. Mám na výběr buď LG Optimus L5 II a Nokii Lumia 520. V něčem je lepší jeden, v něčem druhý. Cenově jsou srovnatelné.

Nyní mám Nokii C5 a připojuji se přes ní i na internet přes notebook, když jsem mimo síť a obávám se, jestli to LG podporuje také.

U Lumie se zas celkem bojím Windows, ale je to třeba jen o zvyk :)

Mobil použivám pouze na SMS, volání, přehrávání hudby a na brouzdání po netu, spíš jen FB, wikipedie a mail. Maximálně občas ještě i jako čtečku knih, když si tu svou zapomenu doma :) Takže nějaké vychytávky pro hraní her nejsou až tak potřeba :)

Poradíte mi, který z nich by byl dle Vás lepší volba, prosím?

Děkuji mnohokrát

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.13 20:59

Za mě bych vybral Nokii díky výdrži baterie ... S LG mám špatné zkušenosti ;)

Co se týče Windows mobile, jistě to bude jen o zvyku.Když přišel první android,také jsem pár dní špačkoval, ale dnes na něj nedám dopustit ;).

Přeji šťastnou ruku při výběru ... *slunce*

Ohodnoceno: 0x

Od: mark84
Datum: 14.08.13 12:03

Ahoj Nokiu Lumiu 520 mám a zatím dobrý, výdrž baterky pěkná a Windowsu na mobilu se neboj já si zvykl za 3 dny a můžu říct že lepšího systému snad ani není. Proti Symbianu krok vpřed. Jo a v okolí LG nikdo nemá tak si myslím že to asi nic valnýho nebude všude jen samý Samsung, HTC nebo Nokia.

Od: bmbx®
Datum: 14.08.13 12:17

Není to jen o zvyku, ale i o množství nabízených aplikací - android je android. Nokii s Windows nebrat, LG nebrat, když kvalitu tak jedině Sony.

Od: marieannasarah
Datum: 21.08.13 10:56

Děkuju moc všem za odpovědi :)

Od: arturek
Datum: 28.06.14 22:46

Ja osobně bych bral LG na hry je rozhodně lepší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.