Nokia N70 zamykací kód

Od: Datum: 08.08.13 12:23 odpovědí: 1 změna: 08.08.13 18:05

Dobrý den, mám starou Nokii N70 už asi 3 roky nepoužívanou, potřeboval bych se do ní teď dostat kvůli kontaktům v paměti telefonu přes zamykací kód. Zřejmě jsem klasický 12345 změnil a ten nový nemám. Na zadání 12345 odpovídá "Chybný kód!" Do políčka Zamykací kód dovolí zadat jen číslice (žádné jiné znaky, např. * +, nebere. Existuje prosím nějaký způsob, jak zapomenutý zamykací kód obejít (překonat)? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: georgino
Datum: 08.08.13 18:05

Zkuste jeste 00000 nebo 9999 obcas to funguje. Jinak bezpecnostni kod lze vyresetovat takzvanym MASTER RESETem nebo pomoci software Nokia Phoenix. Pokud si vzpominam funguje jeste generator universalniho kodu. Staci zadat IMEI telefonu a generator posle kod, ale funguje pouze u starsich nokii. Kdyby jste mel jeste nejaky dotaz jsem na mailu.

Hezky den Jirka

ratman007@seznam.cz

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.