Vymazaly se mne kontakty v telefonu

Od: Datum: 03.09.13 11:50 odpovědí: 10 změna: 04.09.13 11:47
Dobry den.Znicehoz nic se mi vymazaly vsechny kontakty v mobilu:(Kdyz je chci pridat znovu-obnovit,tak se mi objevi hlaska:cilova pamet je plna!Jsem z toho totalne zoufala:(Pomozte,prosim!
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 03.09.13 12:06

Bylo by dobre uvest znacku a typ telefonu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.09.13 12:18
take hlavne procistit pamet

Od: radil*
Datum: 03.09.13 13:09

Mě zmizela polovina kontaktů, nezávisle na tom, jestli jsou na jedné či druhé simce. Stačilo telefon vypnout a po chvíli zapnout. Prostě restartovat a všechno se zase vrátilo do normálu.

Od: wamp®
Datum: 03.09.13 15:42

Je to Nokia 6336i,paměť jsem vymazala:( Také jsem vypnula i zapnula,také jsem i vyndala baterii,ale stále se mně objevuje totálně stejná hláška:(

Datum: 03.09.13 16:35

Tak jestli jsi tu paměť vymazala, tak už asi máš smůlu (předpokládám, že nemáš žádou zálohu)...

doplněno 03.09.13 16:57:

*žádnou

Zkus si nainstalovat Nokia PC Suite, připojit telefon k počítače (přes USB kabel nebo Bluetooth) a podívat se na kontakty přes Nokia Communication Centre (v hlavním okně programu klikni na "kontakty).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.09.13 16:49

Vymazala jsem pouze to,co bylo navíc *stop*A stále se tam objevuje:cílová paměť je pná!

Datum: 03.09.13 21:59

stahnete ten pc suite a tam uvydíte ten stav paměti plnou pamět promazat nebo pokud to jde tak vše přesunout na kartu , řekl bych že jte si nechala poslat nějaké soubory přes blůtůt (-: a máte to ve zprávách a nebo v přijatých souborech takže bud promazat nebo přesunout nokie nemaj moc velkou pracovní pamět chce to mít pamětovku a ukládat vše na ní

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.09.13 10:37

Ták,a je to v pořádkuNevím,jak je to možné,ale stalo se to nám-více členům naší rodiny,když nám naši příbuzní poslali smsky z Řecka-zkrátka se to seklo,a nevím jak *nevi*Děkuji všem za rady

Datum: 04.09.13 10:58

plná.

doplněno 04.09.13 12:59:

Slovo "plná" byla pouze oprava:-DJinak vše funguje,tak,jak má.Děkuji,Ringo.

Datum: 04.09.13 11:47

Zkuste strčit SIM do jiného mobilu.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.