SanDisk sansa clip+ nebere micro SD kartu 1GB

Od: Datum: 07.08.13 18:27 odpovědí: 2 změna: 07.08.13 20:30

Dobrý den, zakoupil jsem si přehravač SanDisk Sanza clip +. V mobilu jsem měl starou Kingston micro SD kartu 1 GB, tak jsem ji chtěl využít. Zformátoval jsem ji a vložil do přehravače. Nakopíroval do přístroje i na kartu MP3 a spustil jsem to. V přehravači problém není, tam mp3 hrají všechny, ale když najedu na slotradio, odkazuje mne to na stránky Sandisku a tam mi to moc nepomohlo. Pamět v přehravači ukazuje, že je plná na kartě, bohužel mi ty mp3 neotevře. Zkoušel jsem to otevřít i druhým způsobem jak je popsáno v manuálu přes složku Hudba a SD karta. Tam mi to píše, že je karta prázdná. Ale paměť ukazuje, že je plná. Několikrát jsem dal aktualizovat databázi, ale bezúspěšně. Píšou jak v manuálu, tak na webu Sandisku, že podporuje kromě slotradio karet i micro SD a micro SDHC karty. Tak potom nevím, kde je zakopaný pes. Nevíte někdo prosím, co s tím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.13 18:30
avatar

Na jaký systém souborů je karta naformátována? Nebo není možnost ji naformátovat přímo v přehrávači?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.13 20:30

Bylo tam FAT(výchozíú a velikost alokační jednotky 16kB., zkusil jsem pak i znovu formát přes FAT32 a alokační jednotka 4096. ale opět nic, mám tam ještě třetí formát exFAT. ale ten jsem nezkoušel.

doplněno 07.08.13 21:20:

a přístroj lze zformátovat, ale kartu přímo v něm nikoli.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.