Znáte někdo polské obchody s mobily?

Od: Datum: 01.08.13 19:20 odpovědí: 7 změna: 02.08.13 21:06

Dobrý večer,

vzhledem k tomu, že už se nedají v česku sehnat kvalitní klávenicové mobily (oficiální česká distribuce) a vlastně vůbec klávesnicové mobily až na ty "obyčejné" se přestávají vyrábět, tak bych chtěl koupit ještě mobil, který se do česka dováží (Nokia 6300 anebo 6303, nokia E52) - jsou to už výběhové modely, ale pořád o dost lepší než ty co se vyrábějí dnes!. Vůbec by mě zajímalo. kde ty mobily ještě v tom zahraničí berou? Myslíte, že se jedná o nové kusy (které byly ještě někde na skladech) aneb oto jsou nějaké repasy vydáváné jako nové...Vůbec u těch aukcí je, že doba dopravy je 10-30 dní + se může popřípadě doplatit clo.

Např:

http://aukro.cz/nokia-6300-si…stina-zaruka-i3440077511.html

http://aukro.cz/nokia-6300-si…a-super-cenu-i3373360251.html

Mobily mají i na aukru v polsku a tam ty ceny jdou ještě tak o 300 kč nižší..U nás to prodává už ejen pár obchodů, ale ceny mají přemrštěné..

A mě by tedy zajímalo, zda se dají tyto výběhové modely sehnat jako nové (tak jak je inzerujou prodejci na aukru)někde v nějakém malém polském mobilním krámku, právě za solidní ceny? Jednalo by se mi o přihraniční oblast někde v rozmezí Czieszyn - Bielsko Biala - RybnikRaciborz +-. Nemátze někdo zkušenost a doporučení na nějaký takový obchůdek? A jedtli netušíte, kde se ještě tyto výběhové mobily berou, že jsou k nám dováženy ve velkém se zahraničí (respektive ti prodejci z aukra je někde objednáváají)..

Díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tezkydotaz
Datum: 01.08.13 19:49

Anebo znáte nějaký poslký srovnávač cen něco jak naše heureka?

Od: machturbo*
Datum: 01.08.13 20:14

Dobrý den, polské obchody neznám. Ale co se původu týká, nejčastěji jsou to zrepasované mobily (nový kryt, klávesnice, displej, baterie). Koukněte na ebay:

http://www.ebay.com/sch/Cell-…=15&_from=R40&_nkw=nokia+6300

Sice je to problematické se zárukou, ale při ceně od nějakých 900Kč vem jí čert. Osobně mě ale nic, co by zrovna na Nokii 6300 mohlo odejít, nenapadá.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.08.13 20:19

Díky,

tu záruku bych taky neřešil, tady se dá za 900 sehnat použitá a taky bez záruky a navíc stav mobilů je vesměs opotřebovaný...A vzhledem k tomu, že mám doma jednu nokii 6303 a koupil jsem si neoriginální kryt (za 250), který totálně na nokii neseděl, takže mi byl na nic, tak cena kolem 1000je velmi dobrá...říkal jsem i, že nemůže jít o nové kusy...Díky toho, že neumím polsky, tak bych raději než přes jejich aukro si mobil zakoupil někde v nějaké kamenné prodejně (pokud by ta cena byla přijatelná), jenže mě žádná prodejna nenapadá..

Datum: 01.08.13 21:40

Nebo taky zkus čínské eshopy. Výhoda poštovné zdarma a zasláno letecky a klidně u zboží za 2USD.

Od: koko86*
Datum: 01.08.13 22:46

A to sou jake shopy?

Od: machturbo*
Datum: 02.08.13 00:55

nemusíte hledat, většina slušných prodejců je na ebay

Datum: 02.08.13 21:06

No nevím ,ale na čínských obchodech se přece Nokia 6300,6303,E52 neprodáváají...Abnebo se pletu?

Neznáte opravdu nějaký polský vyhledávač či nějakou službu, co zprostředkuje s nějakou provizí obchod v Polsku?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.