ZTE - Android

Od: Datum: 27.07.13 22:03 odpovědí: 2 změna: 31.07.13 22:36

Vážení, prosím o radu v této věci. Mám ZTE - Skate s Androidem 2.3. Dnes jsem udělal chybu, když jsem spustil aktualizaci softwaru z SD karty. Něco se tam rozběhlo jako když se přehrává soubor ( vyplňovala se tlustá vodorovná čára asi 5 sec) a pak to skočilo do instalačního MENU, z kterého se nemohu dostat pryč. Nabízí ro reboot, ale nejde to. Dá se to vypnout, ale když opět telefon zapnu, tak to nenajíždí norřmáloně, ale opět do toho instalačního menu. Když zvolím opět aktualizaci z SD karty, tak se to rozběhne a napíše, že se aktualizace nepodařila. Domnívám se, že jsem měl na SD kartě asi špatný aktualizační soubor. Dá se někde stáhnout z Internetu aktualizační soubor na Android 2.3? Jinak tu SD kartu otevřu a je tam adresář ANDROID z května 2013. Pak tam je celá řada dalších souborů pro bluetooth, fotoaparát atd.

Díky předem všem za pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: yetti11*
Datum: 29.07.13 09:15

Já bych s tím zašla k odborníkům...*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.13 22:36

To je ovšem až poslední možnost. Já jsem se zaregistroval na fóru, kde se diskutuje o operačním systému ANDROID a tam jsem dostal od hodných chlapců odkaz na www stránky jednoho Slováka, který se zabývá zálohováním paměti ROM telefonů ZTE. Stáhl jsem si příslušnou ROMku, rozbalil na SD kartu a novu ROMku flešnul podle návodu do mého telefonu. A hle, telefon se skutečně restartoval běhá jak hodinky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.