Sony xperia E a linux

Od: Datum: 23.07.13 09:40 odpovědí: 2 změna: 23.07.13 15:10

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jak dát do provozu telefon sony xperia E spolu s počíačem který ma OS linux. Vždy jak připoím telefon pomocí usb kabelu k pc na telefonu mi vykočí hláška zda chci do počítače nainstalovat software pc companion,jakmile zvolim ano. tak se mi v pc zobrazi složka s instalačním programem pc comapnion ale nevím jak ho naisntalovat...dvojklikem se otevře pouze terminal v ubuntu a dale nic a pomocí příkazů jsem to taky nedokazal,možná že taky nebyli spávne...Prosím o radu jak to nainstalovat a sprovoznit...děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.13 14:45
Chtělo by to uvést jaké linuxové distro používáš protože instalace programů se u jednotlivých verzí linuxu mírně liší a není aní jisté že stažený balík má formát který tvoje distro dokáže rozpoznat a použít.
Osobně bych tvůj dotaz položil spíš na fóru uživatelů stejného linuxu (například Forum.Ubtuntu.cz) kde je větší komunita lidí se zkušenostmi s řešením kompatibility zařizení než tady.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.07.13 15:10

Vždyť píše, že má Ubuntu.

Osobně bych to vyřešil tak, že bych nainstalovat VirtualBox a v něm vytvořil virtuální počítač s Windows (např. XP - předaktivované ISO najdeš např. na Ulož.to), k tomu bych pak připojil ten mobil, mělo by to fungovat.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.