Kamera toshiba

Od: Datum: 15.07.13 11:32 odpovědí: 9 změna: 18.07.13 21:32

je to kamera camileo H20 a chtěla bych se zeptat...už byla vytřískaná baterie furt se to tam ukayovalo hodila jsem to na nabíječku a svítilo to červene že se to nabíjí,a tak po 2h jsem jí chtěla zapnout a už se nezapla nevíte někdo co s tím?
Děkuji za odpověĎ

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mkat®
Datum: 16.07.13 15:57

Pravdepodobne bateria už doslužila.Treba skusiť inu ,dobru bateriu,a ak to ani potom nepojde tak ,servis.

Ohodnoceno: 0x

Od: gary*
Datum: 16.07.13 21:48

Je to nová kamera,baterka ještě nebyla ani nabíjená toto bylo poprvé :/ a v tom servistu by to mohlo vyjít asi na kolik?

Datum: 16.07.13 23:29
Jestli je nová, tak je v záruce, ne?
doplněno 16.07.13 23:30: Koukám, že už se neprodává. Jak tedy myslíte to "nová kamera"?

Datum: 17.07.13 09:42

No nová,nová v tom smyslu, že je nedotčená. Nikdy se z ní nenahrávalo ani nefotilo, jen tam tak ležela. Bohužel už je po záruce :/

Od: mkat®
Datum: 17.07.13 15:50

No tak ,by som povedal že bateria to už ma za sebou.Najhoršie pre taketo baterie je,že sa nechaju vybiť do nuly.Potom ostanu nenabite.To už maloktora bateria rozchodi.

Od: bmbx®
Datum: 17.07.13 16:53

Já bych řekl, že tazatelka před nabíjením ještě kamerou natáčela a ta jí ukazovala vybito, tak jí dala nabíjet, takže k podvybití nedošlo.

Datum: 17.07.13 20:14

Přesne tak když jsem jí zapla ukazovalo to že to je vybité, potom sem jí dala na nabíječku a už nešla zapnout :(

Od: bmbx®
Datum: 17.07.13 20:22

To je právě divné, nenapadá mne co se stalo...

Datum: 18.07.13 21:32

Tak už v pohodě zapojila jsem tam kabel přímo od té kamery,a nakonec to šlape :) protože jsem tam házela jako USB :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.