Co lze nahrávat na Smart TV?

Od: Datum: 12.07.13 20:48 odpovědí: 3 změna: 12.07.13 22:36
avatar

Dobrý den, co všechmo můžu nahrávat na externí HDD ze Smart TV? Můžu nahrávat cokoliv z připojených zařízení, jako např.: připojený satelitní přijímač, právě prohlížená internetová stránka, připojený DVD přehrávač, event. právě prohlížený film z připojeného počítače? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.07.13 21:58
avatar

Dobrý den, nahrávání na ext. HDD nebo USB flashku je pouze pro vysílané pořady. HDD je zformátován na filesystém UDF a je tedy určen pro nahrávky a jejich následné přehrávání. Přenos nahrávek např. do PC je velmi obtížný - HDD po připojení k PC není rozpoznán. Více info viz odkaz. Zdravím!

http://avmania.e15.cz/jak-sna…televizor-jako-rekorder-video

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.07.13 21:58
avatar

Nahrávat by mělo jít většinou vše co dávají na kanálech či vstupech TV, ale ale už to neplatí pokud nahraný soubor budete chtít pak přehrát v jiné TV či PC :( SmartTV jsou jinak dobrá na DLNA přehrávání filmů z jakýchkoliv domacích zdrojů PC,notebook,ext. disků, NAS serverů i po nahrání softwarů i WAN multimediálních zdrojů (nStreamplayer apod.. vychytávky) Na TV můžete i hrát některé hry a jiné užitečné věci. Zjistěte si hlavně co TV všechno podporuje, nahrávání mě ani moc nezajímalo mám Linux satelitní přijímač ten obejde ty jejich ochrany a věci z TV většinou stejnak stahuji už nastřihané a převedené od někoho.

doplněno 12.07.13 21:59:

Navíc ext. disk musíte většinou nechat přeformátovat TV a používat "jen" s TV :(

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.07.13 22:36
avatar

Děkuji všem. Já jsem to tušil...tak pro mě Smart TV není vůbec smart a asi ji ani nepotřebuji...doufám aspoň, že nepřestanou vyrábět DVD rekordéry...já mám také sat. přijímač a stejně k tomu ještě používám DVD rekordér, z kterého můžu nahrané filmy editovat a vůbec přehrát na PC...sice kvalita není tak super...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.