Jaký laserový měřič vzdálenosti

Od: Datum: 06.07.13 22:42 odpovědí: 5 změna: 19.07.13 12:03

Zdravím všechny

Potřebuji k práci laserový měřič vzdálenosti (laserový metr) a nevím jaký vybrat a tak by mi pomohly vaše zkušenosti s těmito malými pomocníky.

Mnoho od tohoto přístroje nepožaduji, protože dělám kuchyně, pracuji v iteriérech a měřená vzdálenost mi bohatě stačí cca 30m

Koukal jsem na netu a předběžně pokukuji po těchto kouscích.

Makita LD050P

Bosch DLE 40

No a jak to tak bývá nemohu se rozhodnout. Samozřejmě pokud dostanu doporučení na něco jiného budu jen rád. Ocením všechny příspěvky. Předem díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kono
Datum: 07.07.13 12:33

Já používám Makitu LD060P cca 1rok ( 2460Kč), naprostá spokojenost. Když jsem ho sháněl já, kamarád radil ( kup si podle vzdálenosti a hlavně podle potřebních funkci) všechny značkové jsou spolehlivé je to jedno. On má Bosch 8let.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.07.13 12:41

Já mám toho bosche, neměřím sice často, ale jsem zcela spokojený. Tu makitu neznám, ale soudě podle obrázku má bosch víc užitečných funkcí, například automatický výpočet plochy a objemu. To se občas hodí.

doplněno 07.07.13 12:42:

I když teď koukám, že to má makita taky. Takže pak je to asi fakt jedno.

Od: otto*
Datum: 10.07.13 22:25

Díky alespoň za ty dva postřehy. objednal jsem si tu Makitu. Jednak je menší a lehčí a jednak je to novější model (2012) zatím co ten Bosch je trochu starší technologie.

Tak uvidím jak budu spokojen.

Od: reni®
Datum: 16.07.13 19:12

zvažte větší investici, mám Bosh GLM80 a jsem velice spokojen. Má totižto i měření svislých úhlů což se mi už mockrát hodilo.

(změříte výšku zdi před kterou stojíte)

Od: otto*
Datum: 19.07.13 12:03

Zdravím

Tuto funkci má i Makita LD050P je to výpočet pomocí Pytagorovyvěty Makita má jak dvoubodové tak i tříbodové měření.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.