Jak odstranit problém na notebooku?

Od: Datum: 05.07.13 17:41 odpovědí: 9 změna: 06.07.13 00:39

Pokud nechám jakoukoliv stranu na notebooku otevřenou a nepracuji s ní, objeví se za malou chvíli okno s textem : one click exe a pod ním odesílát zprávu o potížích, nebo neodesílat. Dá se toto upozornění odsranit, nebo je to jakási předzvěst, že přístroj v brzské době zkolabuje nadobro?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 05.07.13 17:44

Stranou je myslena webova stranka? Pokud ano, tak co je to za prohlizec+jeho verze.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.07.13 18:42

okno se zobrazuje třeba při úvodní tapetě na ploše, pokud je delší dobu bez změny, nebo třeba při prohlížení videoklipu z YouTube, pokud jej zastavím a nechám cca 3 - 5 min. stát anebo při otevření nějaké zprávy ze seznamu. Tu přečtu a nechám ji nezavřenou, kliknutím na Seznam atd. Okno s upozorněním zavřu a za cca 3 - 5 min. se opět objevuje. Nezáleží na tom, co mám zrovna otevřeno. Prohlížím fotografie, nechám je delší dobu neukončené a opět tam to okno naskočí. Jsem laik a neumím odborně popsat problém.

Lad.Kouba

Datum: 05.07.13 22:27

Děkuji za informaci . Určitě se ještě ozvu a sdělím, jak vše dopadlo.

Kouba

Od: mowla*
Datum: 05.07.13 18:58

Není to "předzvěst" kolabsu systému - jde o projev nějaké ´vešky v kožichu´ prohlížeče...
1. jaký používáš prohlížeč? (IE, Opera, FireFox...)
2. jaký OS? (verze Win)
3. co přesně je napsáno v "okně s textem"? (kdyžtak je ´vyfoť a vlož sem obrázek)
4. co nastane, když "okno" neodklineš? (zablokovaný prohlížeč...)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.07.13 19:52

-používám Mozilla Firefox, mám nainstalovaný i Google Chrome, zkusím jej zapnout a uvidím, zda se problém bude vyskytovat.

-OS - Windows XP 2000 (bez záruky)

-okno se teď jako naschvál neukazuje - text dodám dodatečně.

-neodkliknout okno jsem nezkoušel, jakmile se objeví, udělám zkoušku.

Datum: 05.07.13 20:33

Toto je text okna:

ONECLICK.EXE

- V aplikaci oneclick.exe došlo k problému a je ji třeba zavřít.

omlouváme se za vzniklé potíže.

- Je možné, že informace, se kterými jste pracovali, budou ztraceny.

Ohlaste tento problém aplikaci Microsoft.

- Byla vytvořena zpráva o chybách, kterou můžete odeslat společnosti Microsoft.

Informace v této zprávě budou považovány za důvěrné a anonymní.

- Chcete-li zjistit, jaké údaje ochybách zpráva obsahuje, " klikněte sem "

" odeslat zprávu o chybách " " neodesílat "

Datum: 05.07.13 20:36

Zapnul jsem prohlížeč Google Chrome a problém setrvává.

Od: mowla*
Datum: 05.07.13 21:46

No - vypadá to, že máš nainstalován TuneUp a ten ´zlobí´...
I. stáhni a nainstaluj si RevoUninstaller (např. odsud - http://www.revouninstaller.co…/start_freeware_download.html ) a TuneUp odinstaluj (včetně záznamů v registrech...)
II. stáhni a nainstaluj si Ccleaner (např. odsud - http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard ) a semotamo jej použij k pročištění systému (tempy atd.) - čištění je lepší, než se pokoušet o zrychlení systému pomocí takových utilit, jako je TuneUp
;)

doplněno 06.07.13 00:47:

Tak výborně - konec dobrý, všechno dobré... ;)

Ohodnoceno: 4x

Datum: 06.07.13 00:39

provedl jsem vše, co jste doporučil, problém je odsraněn, bravo a děkuji!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.