Jaký USB pevný disk k televizi?

Od: Datum: 02.07.13 16:27 odpovědí: 2 změna: 02.07.13 22:03

Zakoupila jsem v MALL LCD TV HITACHI. Občas potřebuji nějaké programy nahrát. Zatím používám flash disk, kapacita mi nestačí, proto bych raději pořídila externí pevný disk. Poradíte mi, jaký vybrat? Jaký jste vy pořídili k této nebo podobné televizi?

Předem děkuji za odpověď.

INEZ


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.07.13 20:03
avatar

Dobrý den, jaký použijete ext. HDD je v podstatě jedno, resp. budete vybírat podle kapacity, značky, ceny a způsobu napájení. Já bych si vybral ext. HDD značkový a s vlastním napájením (ten má kabel pro USB a druhý přes adaptér do 220 V). Nebo jsou ext. HDD bez napájení a je jenom jeden kabel do USB (a je napájeno z TV) - tam bych volil asi raději menší kapacitu. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 02.07.13 22:03
avatar

Dobrý den, patrně už máte zkušenost s nahráváním z TV na tu flashku, ale raději to napíši. Až si ten nový ext. HDD koupíte, tak ho nebudete formátovat v PC, ale po připojení k TV tam najdete v nastavení možnost pro formátování ext. HDD - ta TV používá jiný způsob formátování, než PC.

To pak, ovšem, znamená, že ext. HDD po připojení k PC není vidět, tak je použitelný jen s TV. A že při formátování se smažou všechna data na ext. HDD už asi víte. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.