Samovolné vypínání tv

Od: Datum: 01.07.13 21:08 odpovědí: 3 změna: 02.07.13 18:03

prošel jsem tu pár odpovědí na podobnou otázku a nic co by mi pomohlo. sama se mi vypíná televize Philips, pětková řada do pohotovostního režimu. automatické vypnutí vypnuto. cca.dva měsíce stará

doplněno 01.07.13 21:59:

v manuálu jsem nic nenašel

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 01.07.13 23:21

To jsi na tom dobře když jenom vypíná. Mně se navíc sama zapíná a pak zesiluje až na doraz. Já ji ovladačem vypnu a za chvíli jede zase naplno. A jak to řve. Ani spát nemohu.

A příčina, pár desítek metrů amatér a TV reaguje na jeho vysílání.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.07.13 00:25

ked to mate LCD predpokladam,tak na reklamaciu...ak nemate reklamaciu,90% to robia kondenzatory v napajacej casti...robia to cim dalej tym horsie,len aby sa clovek vyhadzal z peniazov...skuseny opravar to ma za chvilu hotove ;)

Od: mkat®
Datum: 02.07.13 18:03

Ešte by som skusil vybrať baterie z ovladača ,a ak bude v ypinať aj potom,tak šup do servisu.Ak som dobre porozumel tak je telka ešte v zaruke.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.