Jakou kameru do prodejny - byl jsem vykraden

Od: Datum: 01.07.13 16:29 odpovědí: 4 změna: 01.07.13 20:09

Zdravím všechny, pravě jsem byl vykraden nájemníkem ze stejného objektu jako mám prodejnu. Všichni vědí, že to byl on, včetně policie ale důkazy jaksi nejsou. Mimochodem vlezl větracím otvorem 22x66cm naležato ve výšce 2,5 metru... Nevěřil jsem že by tam někdo mohl prolézt. Dokonce za sebou otvor zazdil.

Každopádně kdybych měl v prodejně kameru tak bych důkaz měl... Potřeboval bych poradit jakou kameru se záznamem pořídit. Nechci do toho moc investovat, ale určitě to je potřeba.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kamera*
Datum: 01.07.13 18:15

Naprosto ideální věc : http://www.pest.cz/kamera-v-p…dle-pirdvr1-spion-hlidac.html

je to nenápadné, takže to neprovokuje a nemusíte tahat žádné dráty, jen zapíchnete do zdi napaječ (třeba z druhé strany zdi, jen provrtáte díru.) Jede to nonstop a když se něco stane, jen vytáhnete kartu a přehrajete si záznam... A vidí i v noci!

Ohodnoceno: 0x

Od: vlasatec*
Datum: 01.07.13 18:21
Super, dík moc, koupit to o týden dřív tak má cikánek po legraci...
Datum: 01.07.13 19:20

Nějak tomu nerozumím: Jak je možné bez jakýchkoliv důkazů vědět, kdo Vám vykradl prodejnu? Nejde jenom o podezření?

doplněno 01.07.13 19:21:

PS: Omlovám se za OT, ale opravdu tomu nerozumím.

doplněno 01.07.13 22:42:

Zajímá. Jinak bych nevstoupila do dotazu, na který neumím odpovědět.

Děkuju.

Ohodnoceno: 0x

Od: vlasatec*
Datum: 01.07.13 20:09
Protože máme hromadu indicií ale žádný přímý důkaz. Až budu na pc tak vám to klidně rozepíšu jestli vás to zajímá.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.