Jak zapojit TV+DVD REC+ SAT

Od: Datum: 30.06.13 16:12 odpovědí: 2 změna: 01.07.13 15:27

Mám TV - 2 x SCART , DVD rekordér - 2 x SCART, SAT přijímač - 2 x SCART. Měl jsem v sestavě TV SENCOR s jedním SCARTEM a vše fungovaloí jak má : Když jsem zapnul DVD recordér, tak se objevilo jeho menu, zvolil jsem zdroj videa - SCART a už se objevil obraz a mohl jsem nahrávat na HDD.

Nyní jsem dal do sestavy jinou TV, která má 2 x SCART ( AV1 a AV2). Když je v provozu SCART pro AV1, tak při ,přepínání kanálů na SATu vypadává obraz. Tak musí být v provozu SCART pro AV2, kde to jde dobře.Když nyní zapnu DVD-Rec, tak se také objeví menu a když zvolím zdroj videa SCART, tak se objeví jen nahrávací lišta, žádný obraz a když zapnu REC, tak se lišta vybarvuje červeně, ale nemohu sledovat obraz.

Je závada na TV nebo to mám špatně zapojené? DVD REC má jeden SCART označen jako OUT to TV a druhý jako OUT/IN to VCR nebo STB (nevím, co to je!)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.13 17:03

Asi bych zkusil zapojit 1.scart - AV2 z TV do OUT to TV na DVD REC 2.scart - z DVD REC (OUT VCR) do SAT.

SAT by měl fungovat i když je DVD ve spícím režimu-ne vytáhnuté ze zásuvky. A příp.anténu zapojit do DVD. S dalším nastavením v Menu TV nebo DVD neporadím.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.07.13 15:27

Díky, máte pravdu, už jsem na to také přišel. Signál ze SAT musí jít napřed do DVD REC a odtud výstupem do TV. SCART satelitního přijímače určený pro TV zůstává nezapojen!

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.