Mp3-Shibai Japan

Od: Datum: 30.06.13 14:20 odpovědí: 5 změna: 12.12.15 16:09

nejde mi nabiť mp3-SHIBAI JAPAN strčil som ju do PC a nechce sa nabíjať čo mám robyť? :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.13 17:49

Vyhodit! Měl jsem stejný krám a stalo se mi to samé, věci co jsem na to měl už jsem z toho nedostal.

Ohodnoceno: 0x

Od: niiika*
Datum: 30.06.13 20:59
Jde videt,ze tyto"mp3-ojky" patri leda tak do popelnice. *smich* Mela jsem 2 tyto Mp3.. Ta 1. Nesla ani zapnout a tak letela do odpadu. *haha* Myslela jsem si,ze to byla asi nejaka spatna vyroba.. Takze mi to nedalo a sla jsem si koupit tu stejnou. (tu 1. Jsem dostala).. Byla to chyba! *zed* Udelala to stejne,co ta 1... *smich* Ale bohuzel,reklamovat NESLA! *bzum* Takze zbytecne utracene penize! Tyto mp3ojky uz nikdy vice nechci! *hej* Zdravim! .

Od: fuhehuhe
Datum: 22.04.14 11:25

Taky je možný, že jste si nepřečetli návod a co přesně se pro zapnutí nabíjení musí udělat a dokonce všechno ani v návodu není, takže to chce víc pokusů. Mně to teda přišlo dost složité, ale nakonec se povedlo. Rozhodně to není jen zapojení kabelu, jako u čehokoli jiného. Tenhle celkem dobrý MP3 už nemám a postup si nepamatuju, takže bohužel neporadím.

Od: bmbx®
Datum: 22.04.14 12:09

Jak napsal fuhehuhe, číst návody, ne všechno se začne automaticky nabíjet zastrčením do PC USB, zkus USB nabíječku

Od: pepee
Datum: 12.12.15 16:09

Me taky nesla nabijet s kabelem ktery byl pribalen, vzal sem kabel od aouto kamery od auta A SLA PERFEKTNE skuste to a uvidite. Zdravi Cahy

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.