Dobrá uiversální nabíječka akumulátorů

Od: Datum: 28.06.13 10:18 odpovědí: 6 změna: 28.06.13 14:03

Chtěl bych doporučit nějakou dobrou nabíjěčku Ni-Mh možno i Ni-Cd. Chtěl bych, aby to umělo: nabíjet AA, AAA, 9V a jiné druhy akumulátorů, aby to mělo displej s údaji o nabití akumulátoru, mohlo by to mít i funkci vybíjení a HLAVNĚ, ABY BYLA SPOLEHLIVÁ. Děkuji za tipy a s cenou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.06.13 11:02

Počkej si, až bude v Lidlu nabíječka Tronic. Za dobrou cenu splňuje všechny tvoje požadavky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.06.13 11:12

Souhlas s předřečníkem - mám Tronic TGL 1000 B3 (není to ta vanička, co se objevuje v podslední době, ale takový půdorysně čtverec) a maximální spokojenost. Stála tuším cca 600,-Kč

Datum: 28.06.13 11:42

Já jsem viděl v Lidlu dvě nabíječky akuulátorů:

a http://www.akcniletaky.com/na…-baterii-tronic-6784-produkt/ (ta se mě zamlouvá víc), ale četl jsem, spoustu kritiky na tyto nabíječky.

Datum: 28.06.13 12:55

velice dobrá je IPC-1L, protože umí změřit skutečnou kapacitu baterie a zobrazí ji na displeji, bohužel umí jen AA a AAA

Od: charlieharper
Datum: 28.06.13 13:22

Zásadní věc je aby pro 4 AA články měla 4 kontrolky. Už podle toho se pozná, že jde o inteligentní model. Taková nabíječka nabíjí každý článek zvlášť, podle toho kolik potřebuje. Jde taky nabíjet i jediný článek.

Od: bmbx®
Datum: 28.06.13 14:03

Už jsem měl v ruce nabíječku se čtyřma kontrolkama a žádná automatika tam nebyla, kontrolka jen signalizovala, že baterka je řádně ve svém slotu, takže pozor. Nabíječka IPC je úplně zbytečně sloožitá. Já doporučím tuto, v jednoduchosti je kouzlo:

http://www.gme.cz/nabijecky-n…atoru-nexcell-mw-qc1200-p751-478/

Nabíjí spolehlivě, každý článek zvlášť, Ni-MH / Ni-Cd, AA / AAA, je malá - má zdroj uvnitř, ne jako IPC :D

doplněno 28.06.13 14:05:

Funkce vybíjení je zbytečnost *bzum*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.