Proč mi chodí emaily?

Od: Datum: 25.06.13 10:09 odpovědí: 8 změna: 18.09.13 08:44

Na tzv. chytrém telefonu mám i internet. Naprosto nekontrolovaně mi tam ale chodí dávno přečtené emaily. Třeba teď mi jako nový došel týden starý email. Je to běžné a otravuje to. Nevíte co s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.13 11:49
V nastavení pro maily je potřeba najít možnosti kontrolovat pořadí mailů a označit všechny přečtené. Snad to tam bude. Bez udání tipu mobilu a možná i verze použitého androidu těžko kdo poradí víc.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.09.13 12:23

Nastavení pro emaily nemůžu najít. Mobil mám X TechSmartPhone S7589 Android 4.2

Od: luke237
Datum: 05.09.13 05:48
No a na jakou postovni schranku se to pripojuje? Tedy odkud to stahuje tu novou postu? To je ten nejdulezitejsi udaj.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.09.13 18:18

Ze seznamu. Jinak v mobilu je napsáno pop.seznam.cz port 110

Datum: 06.09.13 23:45

Mobil zrejme neni jedine zarizeni, na kterem ctes ty emaily. Ctes je i odjinud? Napr. doma na PC? Je to tom PC nastaven pristup na Seznam pomoci IMAP (a ne jako v mobilu pop.seznam.cz)? Pak si nastav na mobilu take pristup pres protokol IMAP.

Nebudu tady vysvetlovat jak pracuji protokoly IMAP a POP a co to dela, kdyz se pouzivaji oba dva pri pristupu do te same schranky, ale to bude asi ten problem.

Datum: 06.09.13 23:48
Pouzivat POP na mobilnim zarizeni mi pro vetsinu lidi opravdu neprijde jako dobry napad. Snad jen clovek, ktery opravdu vi, co dela a pouziva mobil jako svuj jediny pocitac, tak tam bych urcity smysl v nejakych konkretnich situacich videl. Presto i pro takove lidi je ve vetsine pripadu lepsi IMAP.

Datum: 18.09.13 08:38

Tak díky lukemu 237 se podařilo. Kladný bod dát nemohu, tak aspoň VELKÉ DÍKY!

Datum: 18.09.13 08:44
Samotneho me zajimalo, jestli to pomohlo a cekal jsem, az se ozves s vysledkem. Jsem tedy rad, ze se nakonec podarilo. *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.