Nejde hlas u sluchátek

Od: Datum: 13.06.13 15:05 odpovědí: 7 změna: 16.06.13 16:12

Ahoj,

mám problém na mém tabletu nejdou při poslouchání přes sluchátka slyšet hlasy. Zvuk je maličko jiný (zeslabený a nějaký frekvence podle mne nehrají) ale jde, hlasy sliším zcela nesrozumitelně na prahu slyšitelnosti. Při hraní přes reprák funguje. Vyzkoušel sem více sluchátek a ani na jedněch to nefungovalo. Zároveň se sluchátka vyzkoušel na PC kde šli bez problému.

Mohl by mi někdo prosím poradit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 13.06.13 15:11

Sluchátkům chybí tkzv. společná zem, důvodem může být přerušený kablík, nebo vadný konekor tabletu. Lze určit zkouškou jiných sluchátek kde je závada.

Ohodnoceno: 1x

Od: blacksool
Datum: 13.06.13 15:48

no zkoušel sem dvoje sluchátka = stejný problém a sluchátka při zapojení do PC fungují, mám zkoušet ještě další?

Předpokládám tedy, že jde o závadu konektoru tabletu. Lze to rozumně opravit? Tablet je v záruce, ale na 30 se ho vzdávat nechci :D

Datum: 13.06.13 16:23

Opravit to lze, jenže ztratíš záruku a co kdýž se rozbije něco horšího?

Ohodnoceno: 0x

Od: mkat®
Datum: 13.06.13 17:24

Ak je tablet v zaruke,tak nevahaj a daj ho do servisu.Vyzera to že odišiel zosik pre sluchatka.Alebo nejake kondiky v nom.

Datum: 13.06.13 17:31

mkat:

dle popisu závady to není nic jiného než nefunkční společná zem a tímpádem se levý a pravý kanál vzájemně odečítá, nic jiného to není ;) Žádný odešlý zesík, ani kondíky to opravdu nejsou.

Ohodnoceno: 1x

Od: jakubtoth*
Datum: 16.06.13 14:27

Jestli máš OS Windows, tak si to ovládací panely/zvuk a tam si to uděláš podle sebe, ale lepší by bylo, kdybyste si stáhnul rovnou k těm sluchátkám svůj hardware nebo něco podobného :) snad jsem to řekl správně :D

Datum: 16.06.13 16:12

@jakubtoth ,v tabletu bude mít pravděpodobně OS Android.

Sluchátka jsou hardware.

Stažením nějakého softwaru, neodstraní HW chybu... Ovladače dáli se to mu tak řici, se na androidu snad ani neinstalují.Snad jen multimediální přehrávače/equalizéry..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.