Android Chybějící paměť

Od: Datum: 11.06.13 20:27 odpovědí: 4 změna: 12.06.13 14:06

Hezký večer,

tak nějak jsem se hrabala ve svém mobilu a promázávala všechny složky,ve kterých se mi zdálo,že není nic užitečného anebo jsem mazala rovnou ty,které byly prázdné,jenomže po odpojení mi to u médií (galerie,hudba) píše : Paměť není k dispozici.Paměť je odpojena nebo není k dispozici.Před pokračováním připojte paměť. Fototaparát nejde,písničky nejdou(všechny ostatní aplikace ano...).Prosím poraďte,ať zkouším jakýkoliv program na znovuzískání smazaných souborů,každý mi píše,že můj mobil nemohl najít,mobil využívám k práci,je to Sony Xperia Z,zálohu nemám,prosím poraďte mi cokoliv.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.06.13 00:26

Dobrý den, zdá se, že jste mazala v mobilu po připojení k PC. Potom nelze najít soubory a složky, které byly (asi) uloženy na paměťové kartě a tu nyní mobil nerozpozná. Zkuste kartu z mobilu vyjmout a opět vložit, jestli ji najde. Další možnost je kartu v PC přeformátovat - tím přijdete o veškerá data na kartě.

Ale, ty už jsou asi stejně pryč. Zdravím!

doplněno 12.06.13 01:09:

mikihans - z dotazu jsem to pochopil tak, že mobil byl již odpojen od PC, ale snad to bude upřesněno.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.06.13 00:42

Stačí jedoduše odpojit mobil. Když kartu používá PC, nemá do ní telefon přístup.

Nejlépe potom mobil ještě vypnout a zapnout.

Od: pepr®
Datum: 12.06.13 01:18

Mobil byl již zřejmě odpojen, viz druhý řádek: ...jenomže po odpojení mi to u médií (galerie,hudba) píše...

Datum: 12.06.13 14:06
Pokud nic z toho nepomuze, resetujte telefon do tovarniho nastaveni.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.