Film ve 3D - vypálení

Od: Datum: 06.06.13 22:51 odpovědí: 10 změna: 09.06.13 19:48

Stáhnul jsem si film ve 3D, který po rozbalení je v jednom souboru s příponou . MKV. Když tento soubor přehrávám z PC přes domácí síť, tak se jeho přehrávání přerušuje tak po 10 vteřinách hláškou "Nahrávám...". Asi bude malá rychlost buď procesoru v PC nebo routeru. Jak se tento soubor má vypálit na medium? Mohu ho vypálit na normální DVD nebo musí být vypálen na Blue-Ray disk? Když ho normálně přehrávám, tak jsou to 2 obrazy vedle sebe.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.13 23:15

Ono "Nahrávám ,,," je příznak pomalé sítě.

Vypálit lze bez problému na DVD,

Ohodnoceno: 2x

Od: pearmonik*
Datum: 06.06.13 23:20
Mkv je velmi bezny format,slusny bezplatny program je formatfactory ten to prevede skoro do vseho a snadno se ovlada a ma i dost nastaveni. Si to dejte treba do avi v xvidu nebo mpeg2 to by mel dvd prehravac zvladnout,se chce podivat do manualu od dvd a podle toho si navolit ve formatfactory pro idealni vysledek, blue ray bude pravdepodobne zbytecne

Datum: 06.06.13 23:22

Vypálit to můžete kamkoliv se to vleze, ale samozřejmě musíte mít zařízení, které to dokáže zpracovat ve 3D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.06.13 11:05

Díky všem za odpovědi. Zkusím to tedy nejprve nahrát na USB flash paměť. Zařízení, které to dokáže zpracovat ve 3D je TV LG .

doplněno 07.06.13 11:22:

Zase zrada! Mám flash paměť o kapacitě 32 GB, na které je podle Průzkumníka WINDOWS 21,5 GB volného místa. Když však chci ten soubor .MKV o velikosti 4,2 GB na tu flešku zkopírovat, tak mi to píše, že je soubor moc velký!

Zkoušel jsem to tedy vypálit na DVD disk a opět mi vypalovací program hlásí, že se jedná o soubor větší než 4 GB a chce to nějak oříznout nebo co, exportovat? Je to CD Burner XP. Tak si zase nevím rady :))

Nebo jak by se dala zvýšit rychlost sítě? Mám router NETGEAR WGR614EE - na krabici je speed up 54 Mbps.

Datum: 07.06.13 12:03

Flashku naformátuj na NTFS teď tam asi máš FAT32 a ten má omezení do 4GB souborů. Píšeš, že soubor má jen 4GB a nejde protlačit stabilně přes LAN, to bude blbost i 100 LAN dokáže vpohodě protlačit BR film o cca 25GB dat bez trhání ještě bych to spojení otestoval nějakým programem. Koukni jestli tvoje LAN nejede náhodou jen 10Mbit. Já mám Samsunga Smart a pouštim přes 100/1000 LAN všechny velko datové filmy bez problému a není v rodině problém aby přes GLAN switch jelo 4 uživatele různé filmy z DLNA serveru bez trhání a sekání.

Datum: 08.06.13 22:49

Jak jsem psal výše, tak můj router má psáno speed 54 Mbps. Zítra ho vyměním za router, který má psáno 2 x 300 Mbps. Moc tomu nerozumím, ale snad to bude lepší :))

doplněno 08.06.13 22:50:

Jo a ještě : Nemám LAN, ale WLAN - bezdrátovou domácí síť.

Datum: 07.06.13 14:58
Pokud je použito HD rozlišení, je zbytečné to pálit na DVD, klesne rozlišení na SD. Dal bych to na klíčenku a přehrával v televizi z ní.

Datum: 08.06.13 23:38

Pak je to jasný WLAN 54Mbit je pro HD přenos zcela nevhodný i při těch nejlepších podmínkách. Kabel je kabel a doma to platí nejvíc

Datum: 09.06.13 17:26

Tahat další kabel přes celou chodbu se mi nechce, ale dám tam ten router 2 x 300 Mbps a dám sem zprávu, jak to dopadlo :))

Datum: 09.06.13 19:48

Jen poznámka, umí vaše PC normu 802.11n? Pokud umí jen 802.11b/g, tak stejně nepřekročíte těch 54 Mb/s.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.