Nejlepsi dual sim?

Od: Datum: 05.06.13 21:52 odpovědí: 8 změna: 10.06.13 16:10
dobry den, resim problem vyberu dual sim telefonu. Meli by jste pro me nej)aky tip? Chtela bych aby mel trosicku lepsi fotak nez 0,3 mpx ale nemusi to byt nejaky vystrelek zase. Stacilo by tak 2mpx a vydrz baterky. Divala jsem se na sony tipo. Ale opravdu si nejsem jista. Predem diky za vase rady a poznatky :-
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 06.06.13 10:49
Jestli chces s androidem, tak Samsung duos nebo Alcatel. Klasicke telefony dualni ma dobre nokia.
Ohodnoceno: 0x

Od: lovewomenka
Datum: 06.06.13 18:55
se samsungem mam prave ne moc dobre zkusenosti...

Od: koukolik
Datum: 06.06.13 11:43

Dej si při výběru dobrý pozor na to, jak se chová druhá SIM, když na ni někdo volá a ty zrovna voláš z té první. Správně by se měl druhý hovor chovat jako čekající na lince nebo aby se alespoň druhá SIM měla tvářit, jako že je obsazeno. Někteří výrobci to řeší tak, že když voláš z jedné SIMky, druhá se pro příchozí volání tváří, jako že je nedostupná - vypnutý telefon. To je podle mě špatně. Bohužel tak to mají řešeno například všechny Nokie.

Jestli to neplatí, a některá Nokia už to umí, opravte mě.

Od: paw®
Datum: 06.06.13 12:04

Takto to bohuzel resi Andoridy. nokie to mely poresene podle me spravne - druha sim bzla obsazena.

Od: koukolik
Datum: 06.06.13 14:55

To není tak úplně pravda. Třeba novější Alcately s Androidem to mají správně, Nokie zásadně ne. Samsungy některé ne ale minimálně 1 model ano (nechtějte teď po mě vědět který)

Datum: 06.06.13 20:32
Zopomobileshop.com

Od: pearmonik*
Datum: 06.06.13 22:27
Na to je super neco z ciny,sice zaruka je problem ale delaji vyborne telefony za hodne hezke ceny a jinak nez na 2 sim to neumi. Mam na 2 sim android z ciny a neni s nim zadny problem, zpracovani i vykon super, fotak temer jak na galaxy s3 v dobrem osvetleni lepsi nez mam doma fotak.

Od: kamzl*
Datum: 10.06.13 16:10

Pokud DUAL SIM tak bezvýhradně doporučuji mobily zn. MIVVY

odkazy nemůžu asi tady dávat ale výběr (případný) by stejně byl na Vás. jsou to telefony které se od začátku vyráběly jako Dual SIM a nějaký ten rok na trhu již jsou, já jsem s nimy byl vždy spokojen.

teď zrovna vlastním MIVVY TV 2

+velký plus je malá pořizovací cena za hodně muziky(funkce a kvalita)

-nevýhoda snad chybějcího OS u většiny typů. Většinou je těžké je sehnat s androidem. Jestli vůbec :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.