Flash player pro android?

Od: Datum: 09.07.13 22:09 odpovědí: 7 změna: 15.07.13 21:01
Jak jsem právě zjistil, pro android není adobe flash player, chtěl bych poradit nějakou náhradu (protože některé webové stránky flash player vyžadují.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pearmonik*
Datum: 09.07.13 22:22
To vyresit casto nejde flash uz delsi dobu pomalu konci,ted bude par let prechodove obdobi nez se rozjede nejaka html5 alternativa mozna zase od adobe
Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 09.07.13 22:23

Dobrý den, podívejte se viz odkaz. Nevím, zda je vše funkční - musíte experimentovat. Zdravím!

http://www.ulozto.cz/hledej/?q=flash%20apk

Ohodnoceno: 2x

Od: jdukolem
Datum: 09.07.13 22:54

Datum: 10.07.13 21:49
Tak jsem si ten flash player nainstaloval, ale na té stránce mě to píše: tento plugin není podporován.
Od: ben®
Datum: 11.07.13 08:51

Dobrý den, nejdříve si musíte zjistit přesnou verzi OS Android a k němu nainstalovat správný AFP.

Potom by to mělo fungovat, ale některé stránky mohou psát, že verze AFP není aktuální. A Vám to nyní funguje všude a pouze jedna stránka nejde? Jakou verzi OS Android máte? Zdravím!

doplněno 15.07.13 21:41:

Podívejte se viz odkaz. Je tam návod a odkaz na stažení AFP (vyberte si ten nejnovější - latest). V závěru toho článku je uvedeno, že prohlížeč Chrome v OS Android nepodporuje AFP. Je tam odkaz na stažení toho prohlížeče Dolphin, který by měl s AFP pracovat.

http://droidviews.com/2013/do…hone-with-ics-and-jelly-bean/

Datum: 15.07.13 21:01

Já mám android 4.1.2 a Samsung Galaxy Note2 a nefunguje více stránek, někdy, když stránku opětovně načtu, tak to jde, ale jenom občas. Napíše to: tento plugin není podporován.

doplněno 15.07.13 21:05:

A prohlížeč používám google chrome(možná by to mohlo být tím prohlížečem)

Od: rv
Datum: 10.07.13 12:04

Viz výše - stáhnout si flash player odjinud než z "google play store"

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.