Audio přepínač - hledám

Od: Datum: 04.06.13 11:07 odpovědí: 1 změna: 04.06.13 11:13
avatar

Už pár let postrádám, čas od času hledám, ale bez výsledku. Moje představa - stereo, pouze audio, 3 vstupy, 3 výstupy. Vstupy i výstupy JACK samice. Malé, jednoduché, cenově přijatelné. Asi není problém vyrobit, ale na takovou "jemnou" práci nemám ruce. Nevíte někdo o něčem? V nouzi by mohlo být i s videem, ale podmínkou je 3:3 a ono se to většinou nabízí 1:3. Díky.

doplněno 04.06.13 11:21:

Mám 3 zdroje zvuku, chci mít možnost si jeden z nich vybrat a nasměrovat ho do jednoho ze tří výstupů - sluchátka, repro, monitor a nemuset přepojovat kabely.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.06.13 11:13
avatar

Dobrý den, a není to logické, že jsou tři audio vstupy a přepíná se na jeden audio výstup. Asi většina lidí má jen jedny reproduktory, resp. zesilovač. Ale, možná jsem to špatně pochopil. Zdravím!

doplněno 04.06.13 11:27:

Rozumím, já jsem takové zařízení neviděl a tak v případě potřeby ty kabely přepojím. Zase mám jistotu, že vím, jak silný signál pouštím a nic nezkratuji, když je to 1 : 1. Snad někdo něco poradí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.