O2 TV: jak na 2 televize

Od: Datum: 09.07.13 16:21 odpovědí: 18 změna: 04.02.15 22:57

Zdravím.*slunce*

Chci si pořídit balíček Internet + TV od O2.

Nevíte někdo prosím jak to provést abych si nemusel pořizovat na druhou televizi další SetTopBox?.?.?

STBox box bych měl na starou TV v obýváku a v ložnici mám novou televizi se zabudovaným STBoxem a slotem PCMCIA.

Ta druhá TV je LG32LS570S.

Někde sem něco četl o sdílení karet ale nic o tom nevím. Musel bych si asi pořídit nějakou čtečku karet PCMCIA?.?.?

Díky za odpovědí. Lujs

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.13 17:01

Já bych to viděl přes nějaký virtuální IPTV server, ale už přenos 2x video kanálů přes ústřednu bude asi dost na hraně. Máš aspoň VDSL? To už bych si radši spolehlivě a ověřeně nasdílel přes Oscam, Newcamd server DVB-S s použitím nějakého Linux satelitního přijímače přes parabolu a rozvedl to po domě LAN podle libosti a cenově to možná bude stejné.

Ohodnoceno: 0x

Od: lujs®
Datum: 09.07.13 17:09

Psal sem že o tom nic nevím takže vám nerozumím ani slovo. :(

Datum: 09.07.13 22:10

musis mit druhy settopbox na iptv /za poplatek da i O2/

Datum: 09.07.13 23:19

Něco o tom sdílení.

Od: petro2guru
Datum: 10.07.13 08:27

Zdravím,

záležitost doporučím vyřešit doplňkovou službou O2TV Multiroom, která je účtována částkou 50 Kč měsíčně. Díky výše uvedené službě, budete následně moci sledovat dvě televize nezávisle na sobě.

Datum: 10.07.13 09:12

Právě že oni chtěj nééé 50 ale 200Kč měsíčně.*zed**zed*

Datum: 10.07.13 09:25

Kupte si parabolu 80cm s DUO LNB + kabely + 2X Cryptobox satelitními přijímači (nebo podobné přístroje s LAN) + 1ks karty Skylink + LAN kabel mezi přístroji vše do 5000Kč. Nastavte přijímače na newcamd server/klient a máte vyřešeno. Stará spolehlivá klasika. A vše je legální ve vlastním domě

Datum: 10.07.13 09:16

DVB-S sdílení (cardsharing) je nejideálnější řešení. Proč si ucpávaz/zahlcovat Internet linku přenosem audio/video dat, když to samé na 99,999999% spolehlivěji zajistí příjem přes parabolu. Nechte si maximálně přes net posílat dešifrovací klíče z OSCAM serveru v řádu kB dat. Už chci vidět, jak přes O2 TV sledujete 2 různé HD kanály najednou a třeba ještě v Internetové spičce večer s čistým obrazem a ještě na ADSL i VDSL lince:)

Datum: 10.07.13 10:00

Tady někdo absolutně nepochopil na co se ptám.

Nechci ani žádnej virtuální IPTV server, Oscam, Newcamd server DVB-S ani DUO LNB + kabely + 2X Cryptobox do 5000Kč, stejně nevím co to je a stejně na to nemám peníze. Proto chci něco za pravidelnej měsíční poplatek. Chci televizi a internet po kabelu. Teď platím za net do 10Mb 488Kč a za 31 TV programů 370Kč. Protože je to dost peněz tak sháním něco levnějšího.

Datum: 10.07.13 21:08

Ahoj. Zavolej Ouťáckýmu operátorovi a řekni mu, že jsou neunosně drahý a třeba ti nabídnou zajímavou slevu. Většinou na to slyší.

Datum: 12.07.13 11:04

To mi vážně nikdo neporadí nějakej fígl?!?!?

Datum: 12.07.13 13:27

Odkud jsi přesně?

Datum: 12.07.13 13:35

Já myslím že to k tomu není potřeba.

Datum: 12.07.13 15:45

Tak jsi ve svém okolí najdi poskytovatele na úrovní UPC (nabízí balíčky = Internet+IPTV+Satelit+telefon) Proto se ptám odkud jsi tyhle firmy totiž operují většinou 1-3 městech a jejich okolí

Datum: 12.07.13 15:53

Já se ale ptal na tohle: Chci si pořídit balíček Internet + TV od O2. Nevíte někdo prosím jak to provést abych si nemusel pořizovat na druhou televizi další SetTopBox?.?.? STBox box bych měl na starou TV v obýváku a v ložnici mám novou televizi se zabudovaným STBoxem a slotem PCMCIA. Ta druhá TV je LG32LS570S.

Od: vaclavbrozek
Datum: 13.07.13 11:02

Dobrý den, chcete-li mít od nás 2 TV, je nutné mít 2 STB + aktivní službu multi.

Václav Brožek, Konzultant CC _ Online Media

Telefónica O2

Datum: 04.02.15 22:33

Fígl není. STB komunikuje se serverem O2 a server mu prostě nepošle dva video streamery, když ví, že má poslat jen jeden. Napadlo mě jedině využít toho, že ke jednomu tarifu můžete mít víc zařízení (tablet, telefon, počítač s prohlížečem, ale ne settopbox) a tu druhou televizi připojit na počítač. Nebude se to ale ovládat tak pohodlně, nebude to reagovat na dálkáč atd.

doplněno 04.02.15 22:49:

Ještě si zkuste zjistit víc o O2TV GO, která by měla mít variantu pro některé SMART TV.

Datum: 04.02.15 22:57

Zdravím.

Otázka už není aktuální, naše kabelovka mi dala nabídku která nešla odmítnout.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.