Schéma zapojení - kontrolní linka

Od: Datum: 29.05.13 20:43 odpovědí: 1 změna: 30.05.13 12:13

Dobrý den, potřeboval bych pomoct, jestli mám toto zapojení správně.
1)
Mějme kontrolní linku, kde na běžícím pásu jedou výrobky, spuštění výrobku na pás provádí obsluha tlačítkem. Výrobek prochází čtyřmi kontrolními stanicemi. Každá stanice vydá negativní impuls (log. 0), pokud výrobek splnil požadavky kontroly. Výstupem bude signální dioda, která se rozsvítí, pouze pokud výrobek splnil všechny kontroly. Počítáme s tím, že na páse bude vždy jeden výrobek.
Nevím jak udělat reset - není tam psáno po jaký době se to má vyresetovat, takže by dioda svítila pořád. Jedině udělat čudlík na reset. Děkuji za radySeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 30.05.13 12:13

První co nebude fungovat je vstupní obvod. Reset systému a start, od start signálu se nesmí provést najednou ale sekvenčně.

Nerozumím té poznámce o času resetu. Buď připravíte zařízení od signálu LED nebo ručně tlačítkem, nebo časovačem. To musí být ale součástí anlýzy zadání. Neboli musí být jasně stanoveno předem, co to má dělat, jak se to má chovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.