Operátor blesk mobil vesrus o2 a volání

Od: Datum: 23.11.12 15:18 odpovědí: 5 změna: 24.01.16 14:18

Dobrý den ví někdo jestli když volám s O2 na Blesk mobil jestli je cena jak do jiné sitě nebo je tam cena shodna s O2


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.12 15:30

Jestliže byl Bleskmobil označen Českým telekomunikačním úřadem jako další operátor,byť virtuální,měla by se cena hovoru od o2 řídit dle ceníku volání do jiné sítě.

Pokud máte kartu od o2,zeptejte se operátora.

doplněno 23.11.12 15:43:

Na druhou stranu - Bleskmobil používá síť o2,takže se to dá brát jako volání v rámci sítě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 23.11.12 16:22
avatar

Je to jako volání do stejné sítě. Ona to taky stejná síť je. Takže ceny stejné i volání zdarma do vlastní sítě platí. Více zde a tady

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinlhotska
Datum: 21.01.16 09:43

Mam dotaz odesílaj se me sms i kdyz žádné neposílám, chodí synovy ma take blesk mobil,chodí mu pořád ta stejná a me to bere kredit.Už nevím co stím. Je mojí simkartou nebo mého syna

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinalhotska
Datum: 21.01.16 11:58

Uz jsem dnes psala ale nemam odpoved.Neustale se me odesílají sms na synovo číslo a já žádné neposílám a bere me to kredit.chodí mu stále stejná a když pošlu jinou tak mu nepřijde a přijde mu ta co se opakuje.Potřebuju radu co s tím jestli je špatná má simkarta nebo synova, Máme oba blesk mobil . Děkuji Lhotská

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stan44
Datum: 24.01.16 14:18
Chyba na straně operátora by to byla spíš pokud by se ta sms odesílala i při vypnutém telefonu,jinak je to spíš v telefonu nebo v jeho komunikaci ze sítí,protože nepíšete ani operační systém ani značku,model,ani jaká sms,ani zda jde odesílání na jiná čísla a je to připsáno pod jinou otázku tak vám ani nikdo neradí.
Obecně pokud se odesílá nějaká vaše sms tak je buď nějaká chyba v sw telefonu,nebo máte nastaveno automatické opakované odesílání zprávy,nějaké špatné nastavení atd,pokud je to nějaká směs čísel a písmen tak to může být třeba ochrana proti krádeži,antivir,pokud je to třeba internetový odkaz,reklama tak i něco jako vir jako v pc.

Možností co se s tím může zkusit udělat(a co to vůbec dělá) je spousta,ale liší se podle toho jestli je to hloupý nebo chytrý telefon,výrobce,model,sms aplikace a jaká je to sms.

Tak nějak obecně -restartujte,projděte nastavení zpráv,smažte všechny zprávy,projděte nastavení upomínek,kalendáře,antiviru,lokačních a proti krádeži služeb,podívejte se zda nemáte zapnutou nějakou dětskou pojistku,atd,odinstalujte aplikaci na sms,nainstalujte jinou aplikaci na sms,(obnovte tovární nastavení telefonu,smaže všechno v tel),přehrajte sw.

Začal bych restartem vyndáním baterie,pak kontrolou nastavení sms(nastavení můžete každé třeba změnit a pak vrátit zpět-někdy to pomáhá),kontrolou nastavení typu automatické opakované odesílání,znovu odeslání při chybě,i tou sim bych pro jistotu zakvedlal zda dobře sedí,vymazání všech uložených sms v telefonu i na sim,výměnou simkarty za nějakou jinou půjčenou.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.