Xperia S zasekávání - obnovení továrních dat

Od: Datum: 28.05.13 16:10 odpovědí: 1 změna: 28.05.13 16:40

Zdravím, mám telefon Xperia S a mám s ním jisté potíže - často se mi zasekává, opakovaně ztuhne, občas se z ničeho nic restartuje, má slabý wifi signál, pomalé reakce, občasný problém se synchronizací s facebookem, častá nemožnost odeslání emailu, při psaní textu na internetu opakuje každé slovo (např. chci napsat "Zdravím, mám telefon Xperia S", ale napíše "ZdravimZravím, mammám telefontelefon XperiaXperia SS").

S tímto problémem jsem se byla poradit u svého operátora. Poradil mi, že mám u telefonu obnovit tovární data, čímž by se smazala všechna data. První má otázka tedy zní, zda to není blbost, aby smazání továrních dat se odstranily tyto problémy?

Dalším mým problémem je to, že pokud bych přistoupila k této verzi a chtěla si data zálohovat, je tu problém # 2. Nemůžu se pohnout z bodu 2, kdy počítač načítá a připravuje informace z telefonu k záloze (viz obr.). Mobil mám zaplý, aktivní, odemknutý, baterie nad 50 %, nic dalšího mě nenapadá, v čem by mohl být problém.Druhá má otázka tedy zní, zda nevíte, v čem bych mohla dělat chybu, že mi zálohovat nejde.

Díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 28.05.13 16:40

Telefonní čísla a kontakty zálohujte na SD kartu, pokud máte nějaké stažené aplikace tak taky na kartu (přes android asistent) nebo si je po vymazání stahnete zase. Při nastavení továrních dat, se mažou kontakty a aplikace nainstalované po koupi telefonu. Tovární nastavení můžýe pomoci, telefon se dostane do stejného stavu jako když byl čerstvě koupený.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.