Který telefon

Od: Datum: 27.05.13 16:52 odpovědí: 8 změna: 27.05.13 22:49

Zdravím,

chci si koupit nový telefon a nemůžu se rozhodnout mezi Sony Xperia E a Huawei Ascend G300...

Který by jste mi doporučili? Nevím si rady*nevi*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pearmonik*
Datum: 27.05.13 17:37

urcite huawei, na tak malem displeji co ma xperie se nic neuvidi,oba jsou dost pomale. U toho huawei bych se zeptal jak se da aktualizovat na android 4, nevim jestli se s nim da i koupit, 2.3 je uz dnes malo na novy telefon, za rok se prestanou 2.3 podporovat a nove aplikace tam pak casto nepujdou

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 27.05.13 17:53

Mobil má být malý, takže já osobně bych šel do Xperie, navíc je to kvalitnější práce ;)

Datum: 27.05.13 17:56

Huawei neberte, psali, že je nejhorší, cose týká elektromagnetického záření*ee*

Datum: 27.05.13 19:24

Dobrý den, Tak co se týče vybavenosti, až na fotoaparát a display, vede Sony. Osobně bych si asi tedy vybral ten Sony ( i 3Mpx foťák fotí hezky a display snad taková katastrofa nebude :) ). Kvalitativně je na tom také lépe a je dokonce i hezčí. Huawei taky není špatný, ale už má zastaralý OS a nevím jak je to u něj s aktualizací (zbytečná práce).

http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?catcomp=1&itemlist=48006%2c40148 (malé srovnání)

Doporučil bych se podívat ještě detailněji na některý jiný telefon Sony, pokud Vám jde o fotoaparát a display.

Ohodnoceno: 2x

Od: orezavatko*
Datum: 27.05.13 19:47

Moc děkuji! Stačí mi nějaký obyčejný telefon. :)

Datum: 27.05.13 19:52

Tak to je pro Vás ten Sony jak dělaný :) .

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.05.13 20:28
Ascend mam rok a je to supr telefon. Jede slušně, baterka stále jako nová. Na displeji ani skrabanecek diky gorilaglas sklu. Neni pravda, ze má zastaralý systém, ba naopak, aktualizace jsou každou chvíli. Podpora ze strany Huawei je slušná, o takové si může Samsung nebo podobné značky nechat jen zdát. Pokud bude v telefonu android 2.3.6 můžeš si klidně stáhnout formou OTA aktual na 4.0, tedy přímo do telefonu. Ale nyní uz se prodává s verzí 4.0, navíc ji má Huawei upravenou a vylepšenou. Uz se prodává za cenu pod 3500kc přímo u Vodafone, tedy oficiální dovoz.
doplněno 27.05.13 20:30: Recenze zde
http://mobilni-telefony.heure…z/huawei-ascend-g300/recenze/

Datum: 27.05.13 22:49

Měl jsem na mysli starší OS v základu. Nepochybuji o tom, že jde updatovat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.