MIDITECH GarageKey Groove

Od: Datum: 25.05.13 16:30 odpovědí: 3 změna: 26.05.13 23:04

Ahoj, vyznáte se někdo v hudbě? Chci si koupit keyboard. Nemáte někdo tenn Miditech?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.05.13 19:23

25 kláves? To jsou 2 oktávy, vždyť na tom si nic nezahraješ a i po připojení k počítači nějak nevidím smysl... Za mě aspoň Yamaha PSR-E343 + případně nějaký MIDI editor, např. freewarový MuseScore...

doplněno 25.05.13 19:25:

Ten MidiTech je tak na hraní jednou rukou bez doprovodu...

Ohodnoceno: 0x

Od: pastelka*
Datum: 26.05.13 22:20

víš co, jsem začátečník. Tak jsem myslela, že do toho začátku postačí něco takového.

Datum: 26.05.13 23:04
Vím co, taky jsem samouk. Jenže na něčem takovém, jako to Groove, se prostě nenaučíš NIC - třeba proto, že je tam příliš málo kláves na hraní oběma rukama a taky pochybuji, že to má věci jako zásobu několika set hladů a doprovodů, registry atd.
Věř mi, našetřit si na tu Yamahu opravdu MÁ SMYSL, tolik peněz to zase není. I proto, že jestli tě to chytne, nebudeš pak muset kupovat nástroj nový, a jestli tě to nechytne, dá se to pořád celkem dobře prodat. Až se dostanu na chalupu, vyfotím, na čem jsem začínal já (teď si občas zahraju na dědovu Yamahu PSR-550S) - je to nějaký postarší lousek od Casia, ale i po asi 20 letech ještě pořád hraje jako nový.
doplněno 26.05.13 23:05: *hlasů
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.